Azgın ve ateşli kadının seks isteği nasıl anlaşılır ?

Azgın ve ateşli kadının seks isteği nasıl anlaşılır ?

Genel olarak sevişmek isteyen bir kadını anlamak hiç de zor değildir. Sadece  el kol ve mimik hal ve hareketlerine bakmak yeterlidir. Lady era videosundaki kıza sevgilisi tarafından gizlice bir tane lady era for women pembe haptan veriyor içeceğine gizlice karıştırıp veriyor ve sonra sevgilisi olan kızın libidosunu artıran hapın etkilerini izlemiyor. Sevgilisinin bu halleri erkeği daha da kudurtmaya başlıyor. Kadın hapın etkisiyle orgazm olup adeta düz duvara tırmanıyor. Ne olduğuna dair anlam veremese de hiç umursamıyor ve sevgiliyle acilen sevişip boşalmak istiyor. Bu durum video olarak azgın ve kuduruk kadınların hallerine örnek olarak verilebilir. Esmer olan kız aşırı terleme ve orgazm etkisiyle vajinadaki ıslaklıkla sevgilisinin üzerine atlıyor.Sarışın çıtır kız ise sevgilisinin kucağına geliyor.

Kadınların en önemli aksesuarı uzun saçlardır. Saçıyla başıyla oynayan, bacak bacak üzerine atarken hareketlerini kontrol edemez,size gizliden gizliye vajinasına bakmanız için her yolu deneyebilir. Ellerini dokunacak gibi uzatıp geri çeker, sürekli bakar, erotik çağrışımlı sözler söyleyebilir bunlarda sizin ilginizi çekmek istemesindendir. Dekolte ve dar giyinmeyi tercih eder.

Basitçe ifade etmek gerekirse, bir kadın cinsel uyarılmaya uğramış orgazm olmuştur. Uyarılmaya başladığınızda, kalp daha hızlı atar, soluk alış verişi hızlanır, memeleriniz dikleşiyor ve cinsel organlarınız daha kabarık ve sulu hale gelir. Aslında, her orgazm  kendine has, özeldir.

Her kadın orgazm sırasında  ortak deneyimler arasında nefes değişikliği, sıcaklık hissi, terleme, inleme veya haykırma dürtüsü sayılabilir.

 

 

 

 

Bu bilgileride okumalısınız

kadınların cinsel yönden daha azgın olabilmesi için isteği nasıl artabilir
seks öncesi kadının hazır olduğu nasıl anlaşılır
evli kadının duyusal olarak aldattığı nasıl anlaşılır
bir erkeğin uzun süre ilişkiye girmediği nasıl anlaşılır
erkekler neden yok yere azar ve seks isterler
sekste tecrübesi olmayan erkek nasıl anlaşılır

Yorumlar ( 7 )

  1. Hal ve haraketleriyle kendini belli etmesi lazım bence

  2. Kendini her yerde belli eder yürüyüşü konuşması bakışı farklıdır bu farkı anlayamayan kişi yoktur herhalde

  3. Gerek yürüyüşü gerek davranışlarıyla kendini kesinlikle her yerde her şekilde kendini belli edebilir

  4. ateşli bayanlar benimde ilgimi çekiyor lakin bayanların çoğu hiç böyle değil. böyle bir bayan bulan erkekler çok sanslı.

  5. yani genelde gözler çok etkin belirleyici diye düşünüyorum ikincisi ise normalde yapmayacağı hal ve tavırları

  6. 1 sürekli size bakıyorsa 2 kalabalık içinde size gülümsüyorsa 3 meme ve bacak dekolteli kıyafetlerle sürekli olarak rahat hareketlerle önünüzde bulunuyorsa hatta önünüzde olup orasını burasını göstermek için tavır takınıyorsa 4 yanyana olduğunuzda garip ve bilhassa abuk sabuk manasız hareketler yapıyorsa 5 doğum günü,parti, terfi, kutlama vs bahanesiyle size sarılırken çok sıkı sarılıyorsa 6 sizinle konuşurken pürdikkat oluyor ve elyüzgöz hareketleri değişiyorsa 7 o size fark etmeden kaçamak bakışlar atıp siz onu yakalıyorsanız 8 yanınızda iken nefes alış verişi hızlanıyorsa 9 ikide bir sizin ne kadar ideal bir koca ve baba olacağınızı ima ediyorsa 10 ve en mühimi onunla seks hakkında konuşuyorsanız ve o da size fantezilerini ballandıra ballandıra anlatıyor ise…

  7. giyiminden hal ve davranışlarından gülüşünden bakışı ve konuşmasından her türlü belli oluyor azgın bir bayan. ama önemli olan azgınlığından kurtarabilmek çünkü böyle tipler herkesle olmaz seçicidirler

Cevap yazın