Azgın ve ateşli kadının seks isteği nasıl anlaşılır ?

Genel olarak sevişmek isteyen bir kadını anlamak hiç de zor değildir. Sadece  el kol ve mimik hal ve hareketlerine bakmak yeterlidir. Lady era videosundaki kıza sevgilisi tarafından gizlice bir tane lady era for women pembe haptan veriyor içeceğine gizlice karıştırıp veriyor ve sonra sevgilisi olan kızın libidosunu artıran hapın etkilerini izlemiyor. Sevgilisinin bu halleri erkeği daha da kudurtmaya başlıyor. Kadın hapın etkisiyle orgazm olup adeta düz duvara tırmanıyor. Ne olduğuna dair anlam veremese de hiç umursamıyor ve sevgiliyle acilen sevişip boşalmak istiyor. Bu durum video olarak azgın ve kuduruk kadınların hallerine örnek olarak verilebilir. Esmer olan kız aşırı terleme ve orgazm etkisiyle vajinadaki ıslaklıkla sevgilisinin üzerine atlıyor.Sarışın çıtır kız ise sevgilisinin kucağına geliyor.

Kadınların en önemli aksesuarı uzun saçlardır. Saçıyla başıyla oynayan, bacak bacak üzerine atarken hareketlerini kontrol edemez,size gizliden gizliye vajinasına bakmanız için her yolu deneyebilir. Ellerini dokunacak gibi uzatıp geri çeker, sürekli bakar, erotik çağrışımlı sözler söyleyebilir bunlarda sizin ilginizi çekmek istemesindendir. Dekolte ve dar giyinmeyi tercih eder.

Basitçe ifade etmek gerekirse, bir kadın cinsel uyarılmaya uğramış orgazm olmuştur. Uyarılmaya başladığınızda, kalp daha hızlı atar, soluk alış verişi hızlanır, memeleriniz dikleşiyor ve cinsel organlarınız daha kabarık ve sulu hale gelir. Aslında, her orgazm  kendine has, özeldir.

Her kadın orgazm sırasında  ortak deneyimler arasında nefes değişikliği, sıcaklık hissi, terleme, inleme veya haykırma dürtüsü sayılabilir.

 

 

 

 

Yorumlar ( 3 )

  1. Hal ve haraketleriyle kendini belli etmesi lazım bence

  2. Kendini her yerde belli eder yürüyüşü konuşması bakışı farklıdır bu farkı anlayamayan kişi yoktur herhalde

  3. Gerek yürüyüşü gerek davranışlarıyla kendini kesinlikle her yerde her şekilde kendini belli edebilir

Cevap yazın