kadınların cinsel yönden daha azgın olabilmesi için isteği nasıl artabilir

Soru

herkese merhaba, ben cinsel yönden oldukça libidosu yüksek biriyim. partnerimle fena değil düzeyde cinsel hayatımız var ama biraz benim kadar cinselliğe düşkün olsaydı keşke dediğim oluyor. nasıl yapayımda biraz daha azgın bi hatun oluversin. bu konuda önerileriniz var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  bir insan neyse odur değişmez, misal size desek ki şimdi cinsel isteğinizi köreltin hiç cinsellik istemeyin uzak durun, yapamazsınız. aynı şey bir başkası içinde geçerli kadın erkek fark etmez, karakteri yapısı neyse odur. aksine bu durum bir sorun eksiklik değildir o kişinin doğal yapısı budur. olay bundan ibaret lakin bazı gıda takviyeleri yada ilaçlar kullanarak vücutta salgılanan hormonların daha fazla üretilmesini salgılanmasını sağlayarak kişinin libidosunun yükselmesi ve daha azgın olması mümkün. diğer türlü dışarıdan haricen bir takviye almadan birisinin azmasını isteklenmesini sağlamak pek mümkün değil.

 2. 3

  bazen ortamı olduğunda baş başa iken partnerim erotik ve edepsiz sözlerle yaklaşıyor buda beni tahrik ediyor. mesela benim neyden hoşlandığımı ne sevdiğimi iyi biliyor buna göre harket ediyor cinsel manada böyle yapması beni daha çok ateşlendiriyor istekleniyorum. sizde partnerinizi iyi tanıyorsanız böyle bir yol izleyebilirsiniz. ilişkiye bir süre ara vermek de işe yarıyor, misal 2-3 günde bir seks yapınca cinsel istek sönümleniyor. lakin 15-20 gün ara verince şehvette cinsel birikme oluşuyor o zaman daha istekli okuyorsun normale göre. bunlar dışında @extory_3131 dediği gibi dışarıdan harican alınan istek arttırcı ürünler kullanmak faydalı olabiliyor. birkaç çeşit farklı ürün kullanmış biri olarak özellikle ben hap türü ürünlerden memnun kaldım. böyle bir ürün de alıp deneyebilirsiniz.

 3. 1

  ilaç hap istek arttırıcı falan filan diğer türlü nasıl libidosu yükselecek isteği artacak. öyle birşeyler yapmakla kendi kendine artsa zaten bu soruyu burada sormaz olurdunuz. demek ki takviye gibi bir şeylere ihtiyaç var.

 4. 3

  daha önce denediğim x-five isimli hap iyi işe yarıyor tavsiye edebilrim. hap dışında ön sevişmeyi uzun tutmak faydalı olabilir.

 5. 4

  herkesin zevk algısı farklı sorun kimdeyse psikolojiktir kendisini rahatlatsin ve ya ilaç kullanabil

Bir cevap bırakın