bir erkeğin uzun süre ilişkiye girmediği nasıl anlaşılır

Soru

eskiden sevgilimle kavga ederdik, sürekli bi azgın cinsellik kafasında takılıyordu. şimdi bir kahvecide baristalık yapıyor. hafta sonu buluşuyoruz ama bizimkisi sakin hiç öyle azgın davranmıyor. benimde aklıma kötü kötü şeyler geliyor çalıştığı yerde bi işler çeviriyor beni aldatıyor mu acaba diye şüphe duymaya başladım. 3 ay öncesine kadar seks manyağı her kuytuda seks yapmaya hazır azgın adam gitti çok başka biri geldi. çok durgunsun seni böyle görünce bi şaşırıyorum dedim geçenlerde iş güç yorgunluk ondandır diyor. ilişkiye girdiği anlaşılmaz ama belki uzun süre ilişki yaşamayan adam belli olur diye düşünüyorum. çünkü 45 gün oldu seks yapmadık. teklifte etmiyor, bir yandan tavırlı inadına böyle davranıyor diye düşünüyorum, bi yandan gidip başka yerlerde tatmin oluyor ondan rahat duruyor diye kendi kendime kuruyorum. sizce uzun süre seks yapmayan adam nasıl belli olur ?

Cevaplar ( 4 )

  1. ilişkilerde azıcık karşılıklı güven lazımi her şeyden şüphe duyacaksanız işiniz zor. ayrıca erkeğin ilişkiye girdiğini anlayamayacağınız gibi girmediğini de anlayamazsınız. ancak gözünüzle görecek yakalayacak falan açık emareler olacak. gerçekten dediği gibi yoruluyordur. boş duruken sürekli cinsel şeylerle ilgilenmekten sebep yüksek cinsel istek olabilir. istek yoksa başka biri ile tatmin oluyor diye düşünemezsiniz.

  2. eskiden sürekli kavga ediyorduk cinsel düşünceleri yüzünden demişsiniz. belki de sorunuzun cevabı buradadır. sevgiliniz artık kötü tartışmalara sebep olmamak için ve cinsel duygularını ertelemek için, sizinle buluşmadan önce masturbasyon yapıyor da olabilir.

  3. bir erkek 45 gün boyunca seks yapmadan duramaz:) adam sekse tövbe etmiş desek bir kadınla buluşmaya gelmez illaki etkilenir:) sen adamın penisini bir elle öp kokla bakalım yine tepki vermeyecek mi…

  4. belki senden teklif bekliyordur. ıllaki o mu teklif edecek. önce siz bi teklif edin gel yapalim diye. tepkisine göre degerlendir. kabul etmez ise hakli olabilirsin. belki oda ayni seyleri senin için düşünüyor olanilir. dur bakalim ben teklif etmicem o etsin demistir kendi kendine

Bir cevap bırakın