erkekler neden yok yere azar ve seks isterler

Soru

sevgilimle 1 yıldır tanışıyoruz normalde kafede orda burda gayet sakinken biden kız beni çok azdırıyorsun falan diyor muhabbeti sekse getiriyor. kaç defa söyledim insanların içendeyken bana böyle şeyler söyleme kızıyorum diye, yine kafasına estiği gibi davranıyor. hele birde baş başa kaldık mı hep aklı fikri sekste. sen insan gibi duramıyor musun seks falan yok niye böyle yapıyorsun deyince elimde değil erkek olmanın kötü yanı böyle sürekli azgın olmak diyor. senden önce ki arkadaşımda erkekti ama hiç böyle değildi senin gibi azgın davranmıyordu dedim delirdi. yok her erkek, erkek değilmiş onunkisi kalkmıyorsa ben ne yapayım falan diye söylendi durdu. gerçekten kendini tutamıyor mu erkekler, bu kadar çok azgın olmaları normal mi, her şey tek bildikleri seks mi ?

Cevaplar ( 9 )

  1. adamın niyeti seninle seks yapmakmış bunuda her an her yerde dile getiriyor. edepli adam ne kadar da azsa kudursa delirse bunu kıza belli etmez saygılı davranır, olmadı evine gider mastürbasyon yapar bir şekilde rahatlar ama bunu kıza yansıtmaz. gücenme ama bu adamla çok gitmez ayrılırsınız.

  2. Adam sabırsız seni bir an evvel becermek istiyor. Ya becerecek ya becerecek yada bozuşacak senle

  3. Çerez yapacak seni, ver yolu gitsin. Bi penis bunlarda var sanki 🙂🙂 sana karşı saygısı yok belli.

  4. hep klasik bir laf var erkek dediğin azgın olur falan ne alaka. asıl doğrusu erkek dediğin adam olur. bana sorarsan sevgilinle aranızda cinsel uyum sorunu var. o hep cinsellik peşinde bu durumda sana uymuyor. bilemiyor desen sen söyleyince dinlese hadi neyse, söz dinlemiyorsa da bu ilişki fazla yürümez yani.

  5. Bu sitedekileri okuyunca bazen sasiriyorum. Böyle erkekleri nasıl buluyosunuz inanılir gibi degil

  6. adam gayet açık ve net sağdan soldan dolanıyor seks yapmak istiyor 🙂

  7. Azgın adam seni becermek istiyor amaç belli zaten bu gidişle ilişkiniz uzun sürmez

  8. açık ve net amacı seni becermek. karar senin ya yardımcı olursun ya yol verirsin.

  9. erkek bu azgın olması istekli olması normal, yaradılışta var ne yapalım 🙂

Bir cevap bırakın