seks öncesi kadının hazır olduğu nasıl anlaşılır

Soru

merak ettiğim bir konu genelde hep ön sevişmenin çok kısa tutulduğundan bahsediyorlar. bazen bende düşünüyorum acaba çok kısa süremi yapıyoruz diye. kendimce denemeler yaptım, hızlıca sekse geçince vajinal kuruluk oluyor ve kadın çok zevk alamıyor. bu süreyi uzatınca bu sefer erkek çok fazla uyarılıyor ilişkiye başlayınca çabuk boşalıyor. birde bu kadının hazır olması için gereken süre sabit olmuyor, bazen 5 dkya hazır olurken bazen 15 dk gerekiyor. bu durumda kesin bir süreye göre davranınca beklediğiniz gerçekleşmiyor. acaba diyorum kadının hazır olduğunu anlayabilecek bir belirti yöntem var mı. buna göre daha ideal ilişki haz ve doyum dengesini çözmeye çalıyorum. deneyimi olan kişilerden fikir alabilir miyim siz nasıl yapıyorsunuz dikkat ettiğini bir şeyler var mı ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 7

  bunun kesin bir belirtisi yok her bayana kişiye göre değişken olur. açıkçası kimse kesin olarak şu olursa bu olur diye bir tarifte bulunamaz. zaten bu tür olaylar sabit olsa cinsellik heyecan vermez sıkıcı monoton olurdu. olacak biteni herkes önceden peşin peşin bilir buna göre davranırdı. bilinmezlik ve keşfetme duygusu heyecanı daha haz verici. zaten az çok sizde keninizce bazı şeylerin farkına varmışsınız buna göre devam edebilrisiniz.

 2. 1

  Bir bayanın hazır olduğu vajinal ıslaklıktan belli olur zaten arkadaşım Erken gelme olarakda naçizane tavsiyem gelmene yakın beyninin birazını ortamdan ayır bu teknikle rahat bi 10 dk daha kazanabiliyor insan burda ereksiyon dengesini de iyi sağlamalısın

 3. 3

  Ön sevişme sırasında başka bir şeye odaklanarak bunu yaparsan boşalma işini geciktirebilirsin hatta seks esnasında boşalacağını hissettiğinde pozisyon değişikliği veya öpüşme gibi şeylerle kendine toparlamak için süre verirsin ve partnerini de soğutmamış olursun.

 4. 5

  vajinal sulanma varsa yeterlidir, yoksa kaydırıcı kullanırısın ilişkiyi uzun tutarsın hallolur.

 5. 5

  zaten sen olayı çözmüşsün belirli bir aşama kaydetmişsin, üstelik farkındasın belirli bir standardı olmadığının, hala ne diye nasıl anlarım ederim diyorsun. sal gelişine spontane yaşa, illa bir düzene bağlamya çalışmak ilerde monoton bir cinselliğe sebep olur oda cinsellikten sıkılmaya heyecanınızın kaçmasına neden olur. cinselliği kurallar kalıplar içine hapsetmeye çalışma boşver, akışına yaşa…

 6. 6

  merhaba, seks öncesi olabildiğince bir süre ön sevişme yapmak kadının cinselliğe alışması ve ısınması sürecinde çok faydalı olur. kadınlar cinsel olarak daha yavaş uyarılır ve daha geç hazır olurlar. bazen bu süre çok daha kısa olabiliyorken bazen de daha uzun sürelere ihtiyaç duyulabiliyor. buradan hareketle ne kadar süre gerekir, bunu nasıl anlarım gibi kesin bir emare yoktur. birlikte haz almaya bakın, kendinizi hazır hissettiğiniz de vakit geldi diyebilirsiniz.

 7. 2

  göğüsleri taş gibi olduysa, vajinal kabarıklık ve sululuk olduysa ve hatun terlediyse tamamdır. tabi bütün bunların olabilmesi için en az 15 dakika ön sevişme şart.

Bir cevap bırakın