Kadınların fantazileri yabancı erkek ve grup seks

Kadınların fantazileri yabancı erkek ve grup seks

kadınların fantazileri ile ilgili yapılan anket çalışmalarına göre kadınlar cinsel fantazilerinde çeşitliliği ve renkliliği seviyor. kadınlar seks konusunda erkeğin en şikayet ettiği konular kadının ne istediğini bilmemesidir. Yapılan araştırmada kadınlar hiç tanımadığı erkekle ve grup seks yapmayı hayal ediyorlarmış. Toplumun baskısı ve kadının partnerinden ne tepki alacağını bilmediği için kendini ifade edemiyor ve kadınlar orgazm olamıyor.Kadınlarda bu yüzden orgazm taklidi yapıyorlar.kadın, gizemli bir yabancıyla karşılaşman ve sadece seks yapıp ayrılmanın hayalini kuruyor. Grup seks pek çok kadının hayallerini süsleyen fantezisinin nedenin temelinde ise, pek çok kişi tarafından hayran kalınma, beğenilme isteğidir.

Sadece grup seks ve yabancı ile değil başka fantezilerde kuruyorlar. Kadınlar dominant seks seviyor. Patron benim ben bir hanım ağayım demek istiyorlar.Çoğu kadın hayallerinde partnerine hükmediyor hatta ona eziyet edip, isteklerinin yerine getirmesini istiyor. Sahip- köle fantazisi. Bazı kadınlar ise erkeğin her isteğini yerine getirmek ve sahip köle fantazisinde ikinci rolde olmak isteyen bayanlarda yok değil. Ayrıca kadınlar seks yaparken başkaları tarafından izlenmek istiyorlar.seks sırasında da izlenmeyi ve belki de alkışlanmak istiyorlar.

kadınların fantazileri arasında ilginç olarak çok ciddi tabu konusu olan bir striptiz dansçısı hatta bir fahişe olma ! Bu fantezinin genellikle iyi kariyerli iş hayatına sahip kadınlar arasında yaygın. Hatta grup seks fantazisi içinde yer alan kendinden başka bir kadın varlığınıda istiyorlar. Çoğu kadın, gerçek hayatta kesin bir dille reddetse de bu durumu, bir başka kadının yumuşak tenine dokunup birinin vajinasını ve memelerini yalamak istiyor.

En sık rastlanan kadınların fantazileri arasından birisi; aynı anda iki erkek, hatta bazen iki kadın tarafından seks yapmak.Son olarak kadınların kurmaktan en çok hoşlandığı fantezilerden biri de her şeyden habersiz bir kız olmak ve ilk geceyi tecrübeli, yakışıklı bir erkekle geçirmek. En çokta olgun erkeler kadınların hayallerini süslüyor.

Dominant Kadınların yatak odasında güçlü ve onlara hakim erkeklerden hoşlandıklarını biliyorsunuz. Peki, kadınların güçlü bir erkeğin cinsel tatmin için yalvarmasını hayal ettiklerini biliyor muydunuz? Kadınlar seks için yalvaran güçlü bir erkek fantezisi kurarlar. Dominantlık genellikle kadınların hem kendilerinin, hem de sizin hakim olduğunuz fantezilerden oluşur. Kendilerinin hakim olması kadar sizin de onu cinsel çekiminizle kontrol etmenizi ister. Parmaklarınızı vücudunda dolaştırın, saçlarını çekin ve sahiplenin.

Bu bilgileride okumalısınız

grup seksten sonra kocamı başka erkekle yakaladım
araya erkek almadan grup seks hissiyatı yaşamak
kızlar soruyor grup seks zevk verir mi
sevgilim iki erkekle grup seks yapmak istediğini söyledi
bana değer vermeyen olgun bir erkekle seks yapıyorum
seks kadınların erkeklere sunduğu bir hizmet midir

Yorumlar ( 5 )

  1. sadece kadınlar değil erkeklerde grup seks ve yabancı kadınla seks yapmayı hayal ediyorlar masturbasyon yaparken pek çok erkekte hemen hemen yukarıdaki yazılanlan şeyleri hayal ederek kendilerini tatmin etmektedir

  2. 55 yaşında bir beyefendiyim uzun zamandır çiftlerle ilgiliyim. su ana kadar birçok çiftle yaşadım bunu hepsi oldukça güzel deneyimlerdi. hayati renklendirmek gayet güzel birşey ancak biraz bilinçli olmak ve karşı tarafı asla rahatsız etmemek, güven sarsıcı davranışlardan kaçınmak gerekli. güven oluşunca her şey çok daha güzel oluyor çiftlere tavsiye ederim. Ali

  3. Karımla tost fantazisi yapmayı istiyoruz

    • Hâlen düşünüyorsan bizde istiyoruz beraber yapabiliriz benim eşimde büyle bişey düşünüyor