cinsellikten nasıl haz alabilirim cinsel mutluluk gerçek mi

Soru

merhaba ben 5 yıldır evli 35 yaşında bir bayanım. evliliğimiz süresinde eşim bana ne romantik birşey yaşattı nede sevgi şevkat gösterdi. bu sebeple cinsellikten soğudum tiksinir oldum. bana öneriniz nedir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    bu durum sadece bayanlar değil erkekler içinde geçerlidir. cinsel birliktelik halindeki bireyler partnerler yada eşler birbirini sadece cinsel doyum değil duygusal doyum noktasında da tamamlamalıdırlar. her nasıl ki erkekler kadınlardan duymak istedikleri harika beni kendimden geçirdin kadınlığımı hissettirdin sözlerini karşı taraftan duymak istiyorlarsa aynı şekilde bayanlarda seni çok beğeniyorum sana aşığım çok güzelsin seni çok arzuluyorum sözlerini duymak isterler. romantizm duygusallık cinselliğin olmazıdır. bu konuda kendi başınıza çözüm bulmazsınız. bu konuyu aynı düşüncelerinizi eşinize açın onunla detaylı konuşun. kalbinizdeki kırıklıkları anlatın. birlikte bu konuların düzelmesine yönelik adımlar atın. bu şekilde devam etmenin mümkün olmadığını ona doğru şekilde anlatın. saygılar.

  2. 3

    Sen tam bir odunla evlenmişsin .şans işde

  3. 2

    Hayal et dokun on sevişmeyi uzun tutsun sevgilin mesela içine al sevgilini öylece hareketsizce sevişin gidip gelme olmasın içinde dursun erkeğin

Bir cevap bırakın