sonu gelmeyen bahtsız partner arayışı

Soru

evet arkadaşlar senelerdir hatırlayamadığım kadar platform denedim. girdim çıktım kaldım. ara ara çok saldım akışına bıraktım bu da olmadı. talihimiz bir türlü dönmüyor:) ne bir şeyler yaşamak için ne ciddi bir şeyler için birini bulamıyoruz. gerçek hayatta artık insan çekinir oldu kızlara yaklaşmaya ülkenin insanları yüzünden olanlar yüzünden endişe duyuyorum farklı bir izlenim bırakmak istemiyorum internette ise olmuyor işte bir iki konuşunca insancılca yaklaşınca ilgi çekmiyorum:) 26 yaşındayım spor yapıyorum tek tük bi vücut var öyle böyle tip var istanbul gibi bir yerde yaşıyorum ama olmayınca olmuyor boy 172 biraz oradan gidiyor galiba çok boy takıntılı sevgili kızlarımız. biraz canımı sıkan bu durumu anlatmak istedim, fikir verecek, linçleyecek veya belki buradan aynı şeyleri yaşamış tanışmak isteyecek kişileri bekliyorum aşağıya. söyleyin nasıl kırılır şeytanın bacağı artık ??

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  günümüz trendi bekarlık sultanlık mottosu, ne güzel anadan babadan kalan maaşı yiyip keyfe keder yaşamak. elini taşın altına sokmak risk almak zor geliyor. hatta erkekler ısrar etmese zorlamasa kadınlar için cinsellik falan hiç lazım şey değil. toplum ne için yaratıldığını görevlerini unuttu. hele yeni neslin hiç haberi yok, söylesende yok yaa diyor, isyanınız kime… ooo arıyorsan her koşe başında var, kız arıyorsan yanlış yerlere bakıyorsundur. ne yapmalı eski usule dönmeli, kalpte inanç olmalı, o zaman bulunur birileri.

 2. 3

  başlıkta eş arayışı falan değil partner arayışı diyor, eğer öyle seks partneri falan arıyorsanız zaten bu işin organizatörü o olduğu için bacağını kırmanız imkansız. kaldı ki yakışıklılık, boy pos, hav civa yapmak bir kriter olsa her yakışıklının yanında bir kaçtane kız olurdu. ama bakıyorsun tipsizin önde gideni bir karış boyu var yanında kendinden uzun manken gibi kızlar. mesele ne olduğun değil kendini nasıl tanıttığın. daha çoook fazla hayat tecrübesine ihtiyacın var, ne yazık bu 25 yıl sana zaman kaybından başka hiç bir şey katmamış 🙁

 3. 3

  bu iş aramakla olmuyor ben bunu anladım, tesadüfe karşına çıkarsa çıkıyor birisi kafan uyarsa enerjiniz tutarsa sonuna kadar gidersin. uymuyorsa zatan anlaşamaz ayrılırsın. öyle aramakla sipariş usulü aranan bulunamıyor. en güzeli bu işleri bırakacaksın, yaşamına hayat mücadelene bakacaksın. bu süreçte kaderinde varsa kısmetinde varsa karşına birileri çıkar nasipse hayatına dahil olur. olmadı olmuyor bulunmuyor diye kafa yormana gerek yok çevremde 40 üstü bir sürü insan var hep bekar. bi o kadar kişide 40 yaşından sonra evlenenler var. anlayacağın sipariş usulu değil nasip kısmet işi.

 4. 2

  merhabalar 29 yaşında genç işinde gücünde spor yapan kendi halinde müzik yapmaktan hoşlanan ağzı laf yapan kendimce gayet düzgün bir insanım. ama bakirim böyle olma sebebim çok dikkatli bakmadığınız sürece anlayamayacağınız kadar aksıyorum. daha önce bir buçuk senelik bir kız arkadaşım vardı çok saygılı ve düzgün severdim dokunmaya kıyamazdım. ama bir gün bana iyi olman önemli değil ben yanımda topallayan bir erkek istemiyorum deyip güldü çok canın acıdı göğüs kafesimde bir şey kırıldı içime battı sanki o günden sonra kimseyi sevmedim açıkçası artık korkuyorum da ya yeniden öyle birine denk gelirsem diye kadınlar neden böyle artık hoşlansam bile gidip konuşmak gelmiyor içimden. ne yapmalıyım bilmiyorum param da var ama escort istemiyorum cinsellik olacaksa eğer karşımdaki hanımefendi ile aramda az da olsa bir duygusallık olması gerektiğine inanıyorum.

Bir cevap bırakın