kız arkadaşım yok üzülüyorum

Soru

21 yaşındayım. Bu güne kadarda hiç olmadı. İlerde bir kız arkadaşım olunca ne yapacağımı da bilmiyorum. Bu yüzden kendime bazen kızıyorum. Sosyal medyadan sadece öylesine kız arkadaşa edineyim biraz tecrübe kazanmış olur muyum ? mesela kızların nelerden hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda yada arkadaşlık nasıl sürdürülür. hem belki bu utangaçlığımı kızlardan çekinmemi bir nebze olsun aşmış olurum. ilk başlangıç yapmak için nerden başlamalı ne tavsiye edersiniz ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bu gibi konular çok kafaya takılacak şeyler değil. hayat bu kimi 20 sinde evlenir kimi 40 ında, belli olmaz belki yolun sonuna kadar bekar kalırsın. sen hayatına işine gücüne bak, arada ihtimalleri ve talepleride değerlendir olacağı varsa kısmetin neyse o olur. yoksa denyim kazanayım diye falan böyle şeylerle uğraşak boş iş.

  2. bu gibi konular biraz boş, ergen takıntısı. yoksa yok ne olmuş @erotic-girl dediği gibi 40 yşaına gelmiş adamların yok ne yapsınlar oturup ağlasınlar mı. bak bu açıdan bakınca hayli saçma göründü değil mi. o sebeple işine gücüne bak, zamanla her şey olacağına varıyor.

  3. önceliğin “kadınlar” değil hayatta başarılı olmandır. “kendini geliştir o kadar geliştir ki, yıldız bir şahsiyet ol. ve bırak onlar seni kovalasın.” porno, 31, alkolizm… ve diğer tüm zararlı alışkanlıklarının yerine sana fayda sağlayan ve seni daha iyi yapacak yeni alışkanlıklar edin. kendini geliştirmeye başladığında otomatik olarak zaten özgüven kazanmaya da başlayacaksın. ve eğer kadınlarla başarılı olmak istiyorsan, önce kendi hemcinslerin arasında başarılı olmalısın. yoksa kadınlar uzaylı varlıklar değil yahut biz erkekler başka bir alemden gelmiyoruz. hepimiz temelde insanız, ve sosyal beceriler her iki cins içinde geçerli.

  4. merhaba, ben bugüne kadar hiç bir kadınla ilişkiye girmedim ve nasıl gireceğimi bilmiyorum şöyle birşey söyleyeyim sürekli günlük 31 çekip duruyorum ve bu beni artık yoruyor bir kızla cinsel ilişki yaşamak istesem istemiyor gibiler bir kızla konuşmaya başlıyorum bir süre sonra engelleyip gidiyor biraz taktık verebilir misiniz rica etsem, kızlar sizin nasıl hoşunuza gidebilirim mesela yani anlamış değilim ?

  5. kafana taktiğin şeye bak. doğru kişi zaten seni bulur.. bu konuyu çok gözünde büyütme. hepimiz o evrelerden geçtik. sıkıntı yok herşey yolunda…

Bir cevap bırakın