kız arkadaş sevgili yada partner bulmak

Soru

Neden bilmiyorum herhangi bir kızla uzun süren arkadaşlığım bile olmadı. Sanırım doğru iletişim kuramıyorum ama düşündüğümde net olarak sebebi budur da diyemiyorum. Bu konuda fikirleriniz veya önerileriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum ?

Cevaplar ( 7 )

  1. bu olay biraz medeni cesaretle ilgili, bazıları yakışıklılık diyor, bazıları konuşmasını bilmek diyor, bazıları elit davranmak diyor bana sorarsanız hepsi hikaye. asıl mesele yüzsüz utanmaz olmak. eczaneye girip yarım kilo kıyma isteyebiliyorsan, üstüne birde baskın çıkıp eczacıyı bile kıyma sattıklarına ikna edebiliyorsan o zaman fark etmez istediğin kişi ile tanışabilir, isteklerini yerine getirmesini sağlayabilirsin. ancak çekingensen yüzün kızarıyor utanıyorsan olmuyor o dediğin.

    • Utanmasam çekinmesem bile sohbeti ilerletecek şekilde konuşmayı beceremedigimi düşünüyorum

  2. her şey kader kısmet, zamparalı yöntemi ile bulacağın kişi zaten o niyeti olan arayıştaki kişidir. ki bu noktada senden öncede başka kişiler olmuştur. hastalık riski ve seni kullanıp kenara atma ihtimali de epey yüksektir. o sebeple bu partner arayışlarını boşer, bu yol hiç iyi yere gitmiyor. sen daha sağlıklı bir yol izle hayat arkadaşı eş ara. tabi bunu yaparkende içinde cinsel hayallerin olmasın.

  3. cinsel maksatla yaklaşan erkekler çok itici hatta tecavüzcu coşkun gibi oluyorlar bayanların gözünde. hiç bir zaman bir bayana cinsel maksatla yaklaşmayın. tavlayayım yatağa atayım gibi hesaplar çok boş. kadın hiç bir zaman böyle bir obje olarak düşünülmek istmez. aşk romantiz tutku sadakat güven olmalı, bu şekilde olursa o zaman bir bayan özelini açar erkeğe. zaten sizin düşündüğünüz şekilde geliyorsa bir bayan bilin ki sizin farkemediğiniz birşey vardır, cinsellik sadece maskedir. en bilineni mesela yüzünüze gülüp erkeğim deyip sonra hiv yada aids bulaştırıp gider.

    • düşüncenize kesinlikle bende katılıyorum. partner arıyorsan genel eve gider aradığını bulursun. yoksa olmadık yerlerde ancak belanı bulursun.

  4. Ne demis para para para paran varsa en guzelini de atarsin yatağa asikda edersin merak etme ama yoksa pek ugrasma ayarlasan bile çok kısa sürer illaki paraya ucu varır goreceksin dediklerim hep bilinen şeydir 🙂

  5. bir kadınla tanışmak istiyorsan önce onu onunla sevişmek istemediğine ikna etmelisin, ayrıca buraya kendine eş bak sakın cinsellik düşünme diye yorum yapan arkadaşları net samimi oldukları için tebrik ediyorum her şey cinsellik değil

Bir cevap bırakın