zevk suyu bulaşma ve parmakla vajinaya dokunmaktan hamilelik ihtimali

Soru

33.gün adetimi gördüm ilk başlangıç tarihinden 9 gün sonra birliktelik yaşadık prezervatifle ama penis başında zevk suyu vardı ben onu elledim ve 4-5 dk sonra kendi klitorisime dokundurdum erkek arkadaşımın eline de kendi zevk suyu bulaşmış olabilir çünkü kendi vajinama parmak soktu 10/15sn kadar.hamile kalma ihtimalim var mı ?

Cevaplar ( 7 )

  1. tabi risk var olmazmı hiç, genelde bu sebeple çok kişi bişi olmaz sanıyor hamile kalıyorlar. dikkat etmek lazım.

  2. İçerde kuş ötmediği sürece bence birşey olmaz, penis içine boşalırsa o zaman sakat

  3. Bu sitede buna benzer bir sürü soru ve cevapları var hamile kalmaktan bu kadar kaygılıysanız sevişmeyin 🙂 bu sorunun çünkü net bir yanıtı yok olabilir de olmayabilirde 🙂 şunu söylim zevk suyundan da hamile kalma ihtimali azımsanmayacak kadar

  4. merhaba, çoğu zaman dikkate alınmayan hiç bir şey olmaz diye geçiştirilen zevk suyundan hamile kalanların sayısı oldukça yüksektir. yanlış uygulamalar sebebi ile bilmeden gebe kalmaktadırlar. sizde de benzer bir durum söz konusu. bu tür hatalara karşı dikkatli olmalısınız. gebelik ihtimali var.

  5. merhaba, bende konu ile ilgili bir soru sormak istiyorum. erkek arkadaşımla 1 hafta bir şeyler yaşadık ve adet tarihim gecikti ancak hamile kalabileceğim bi durum değildi sadece şundan korkuyoruz en son parmağını içime itmişti ve zevk suyunun bulaşmış olabileceğini söylüyor bundan hamile kalmak mümkün mü?

  6. Nişanlımla benim üstümde kıyafet varken ilişki yaşadık. Benim üstüm tamamen giyinikti onun giysisi yoktu mastürbasyon yaparak boşaldı boşalma öncesinde elinde zevk suyu varken vajinamı elledi. Sonradan boşaldı ama dediğim gibi benim pantolonum üstümdeydi. Dış ortama boşaldı. Boşalma öncesinde elinde zevk suyu varken vajinama parmağını değdirdiği için hamile kalınır mı ?

    • açıkçası benze sorular, hem @Xxxxx hemde @Edanur için cevap oalrak kabul edebilirsiniz. bu tür konular hep riskli, hiç bir zaman kalmaz risk yok diyemiyorsun illaki biraz risk oluyor. işin ilginci genelde gençlik dönemlerinde kadının gebelik tutma oranı çok çok yüksek olduğu için düşük risklerde bile gebelik mümkün oluyor. diyelim 35 yaşında biri için bu ihtimal çok düşerken, 20 li yşalarda biri çin bu risk süper yüksek oluyor. filmlerdeki bir espiri varya karının üstüne çeketimi atsam hamile kalıyor diye işte tamda öyle gerçek oluyor. oran vermek gerekirse %80 ihtimal yok, %20 var diyebiliriz. artık herşey yaradana kalmış takdir, varsa başınıza gelecek bir şey yaşıyorsunuz çare yok. daha dikaktli olmanız lazım. genelde gençler çok fazla acemice hata yapıyorlar.

Bir cevap bırakın