Tomboy nedir, tomboy anlamı ve özellikleri, tomboy resimleri

Değerli arkadaşlar merhaba;

İşte yine yeni bir konu ile karşınızdayım. öncelikle yazmış olduğum yazıları beğenen ve bu konuda destek çıkan herkese tşk ediyorum, ki yazarken ben bu kadar ilgi çekeceğini düşünmemiştim. şimdi gelelim asıl konumuza, daha önce bildiğiniz gibi femboy ile ilgili yazmıştım, bu aşamada bir çok kişi mesajlarda birde tomboy diye bir şey var bu ne demek, bununla ilgili bir açıklama yazar mısın diye talepte bulundu. bende uzun bir araştırma sürecinden sonra kısada olsa sizlere açıklamaya çalışacağım tomboy nedir ?

Tomboy kelime olarak femboy’a benzese de işin özünde femboy kelimesinin tam tersi olarak anlayabilirsiniz. femboy kadınsı genç erkek ise, tomboy erkeksi genç kız demek. bu mantıktan hareketle konuyu biraz daha açalım. bir genç kız var ama kız gibi davranmıyor kız gibi giyinmiyor. erkeklere özeniyor, erkek değil ama ruhsal olarak erkek gibi hissediyor, erkeklerle aktivite yapmayı tercih ediyor, erkek sporları ilgisini çekiyor, erkek gibi serseri tavırlar ve hareketler sergiliyor, saçını erkekler gibi kestiriyor, erkeklerin ilgi duyduğu şeylere ilgi duyuyor, erkeklerin yaptığı işleri yapmaya çalışıyor, erkek gibi giyiniyor, kadınsı değil tersine erkeksi bir cazibeye sahip.

Bunca açıklamadan sonra gelelim diğer merak edilen bir konuya, bu tomboy olarak adlandırılan kızların eğilimi nedir, bunlar lezbiyen mi yada lezbiyenler bu kişilerden hoşlanıyor mu ? öncelikle şu net, tomboy kesin lezbiyendir diye bir kalıp yok. genellikle erkeksi olsalar da çoğunun erkek bir partneri var ve vücutlarının kadın olmasından ilişkide kadın olarak zevk almaktan memnunlar. bir diğer grup ise hemcinsine ilgi duyan lezbiyen olabilir, erkeksi olmasının dışında erkek rolünü de üstlenerek penisi olmasa da aktif olmayı ve bir kadına partner olmayı tercih edebilir. ayrıca bazıları kendini biseksüel yada panseksüel olarak tanımlayabilir.

Bir erkek, tomboy olan biri ile olabilir ilişki yaşayabilir mi ? tabi elbette bu mümkün, bazı tomboy’ların erkeksi olsalar da heteroseksüel olduklarıdan bahsetmiştik, eğer ki bu iki kişinin enerjisi bir birine uyuyorsa birliktelik yaşayabilirler.

Femboy bir erkek toplumda çok aykırılıkla karşılanıyor, peki ya tomboy olan kızlara karşı bakış açısı nasıl ? tomboy kızlar diğer kızlardan çok farklı görünür ve kendini belli ederler buda hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çeker. eğer ki tomboy heteroseksüel ise bu durumda sadece böyle giyinmekten hoşlandığı değerlendirilir ve çokta olumsuz karşılanmaz. lakin lezbiyen yada biseksüel eğilim gösteriyorsa bazı kişilerce bu sapkınca olarak değerlendirilir, aynı durum femboy’lar içinde geçerlidir. lakin femboy heteroseksüel olsa bile bir erkeğim kadınsı giyinmesi toplum dinamikleri içinde çokta kabul edilebilir bir konu değildir.

Tabi yine tomboy resim galerisi eklemden bu yazıyı tamamlamak olmaz, o halde buyurun galeriye geçelim.
Bu arada bazıları o kadar erkeksi ki şaşırtıcı derecede ve ilginç olduğu kadar da çekici, emin olun hepsi kadın.


tomboy resim – tomboy images – tomboy pictures – tomboys – tomboy girls – tomboy gallery :


Bu bilgileride okumalısınız

porno sitelerde eşim resimlerimi paylaşıyor
swinger olayı nedir kısaca açıklarmısınız
anal seks zevk verir mi
hayalinizdeki cinsel fanteziniz nedir ve bu fanteziyi deneyimlediniz mi
erken boşalmada en hızlı ve etkili çözüm nedir
kadın partner bulamayan erkek neden gay oluyor

Yorumlar ( 3 )

  1. bunların içerisinden saçlarının yanını kazıyıp öbür tarafı uzatanlar ve kadınsı giyinmeye devam edenler bana çok çekici geliyor. onun dışında kadına yakışan uzun saç ve dolgun göğüslerdir. kısa saçlı kadınların yüzde 95i bana çekici gelmez.

  2. emeğinize sağlık efsane bir çalışma olmuş, daha önce hiç dikkatimi çekmemişti ama şimdi aklımdan çıkmaz. özellikle resim galerisi için çok çalışmışsınız epey dolu olmuş. bazılarının gerçekten erkek olduğunu düşünmedim değil, size bu konuda hak verdim. merak ettiğim bir husus var bu tomboy bireylerden kimler hoşlanıyor, bayanlar mı erkekler mi, lezbiyenler mi ? yalan yok bazıları bana epey çekici geldi. diğer sorum ise, bu tomboy bireyler kimden hoşlanıyor hedefi erkekler mi, kadınlar mı ?

    • erkek gibi giyinip erkege benzemeye calısan kadınların erkeklerden degilde kadınlardan hoslandıgını düsünüyorum

Cevap yazın