Ele ve vajinaya bulaşan sperm veya zevk suyu

Soru

Arkadaşlar merhaba bana göre çok saçma olan fakat kız arkadaşımın korktuğu bır durum için yazıyorum. penis vajina birleşimi olmadan El ile tatmin yaparken iç çamaşırı altından yanı el vajina değiyor. O sıra bende boşalma olmadı zevk suyundan emin olamadım çünkü hatırlamıyorum . Eğer sperm veya zevk suyu elime bulaştıysa bu şekilde tatmine devam ettiysem vajinaya böyle hamilelik oluşmaz değil mi ?

Cevaplar ( 6 )

  1. Bence mümkün değil içine boşalmadınya sanki

  2. Zevk suyu ile birlikte bir miktar sperm gelebilme ihtimalinin olduğunu okumuştum, öyle hatırlıyorum. Eğer zevk suyunla birlikte sperm geldi ise, bu sperm elinle canlı şekilde kız arkadaşının vajinasına ulaştıysa ve dokunuşların neticesinde içeriye girdiyse, içeriye girdikten sonra yumurtalıklara ulaştıysa… Böyle bir durumda hamilelik imkansız gibi bir şey ama milyonda bir de olsa ihtimaller dahilinde.

  3. merhaba, özellikle gençler arasında bilgisizce yapılan cinsel eylemler sonucunda gebe kalmak oldukça yayın bir durum. bu sebeple cinsellikten önce nasıl korunulmasını gerektiğini öğrenmek yada evlenmeden bu tip ilişkileri hiç yaşamamak daha doğru olacaktır.

  4. erkek arkadaşımla 1 gün önce birbirimizi ellerimiz ile tatmin ediyorduk. önce ona yaparken ondan biraz sanırsam zevk suyu gelmişti. daha sonra o da kendine dokundu ve emin olmamakla beraber eline biraz zevk suyu bulaştı. bundan ikimiz de emin değiliz korkumuz da bu zaten. daha sonra da elini benim vajinama götürdü ve biraz içeri girdi belki 1-2 cm dir zaten kızlık zarı var ve bakireyim. bu olay reglime yaklaşık 5 gün varken gerçekleşti tam regl tarihinden de emin değilim çünkü çok da düzenli olmuyor. 2 gündür stresten kafayı yiyeceğiz. sizce böyle bir durumdan yani elden vajinaya zevk suyu bulaşması ile hamile kalınır mı ? lütfen cevap yazar mısınız ?

    • bir sey oldu mu lütfen cevap verir misiniz biz de erkek arkadaşımla aynı durumdayız ertesi gün hapi içtim olaydan 1 saat sonra ama güvenemiyoruz korkuyoruz

Bir cevap bırakın