Ele ve vajinaya bulaşan sperm veya zevk suyu

Soru

Arkadaşlar merhaba bana göre çok saçma olan fakat kız arkadaşımın korktuğu bır durum için yazıyorum. penis vajina birleşimi olmadan El ile tatmin yaparken iç çamaşırı altından yanı el vajina değiyor. O sıra bende boşalma olmadı zevk suyundan emin olamadım çünkü hatırlamıyorum . Eğer sperm veya zevk suyu elime bulaştıysa bu şekilde tatmine devam ettiysem vajinaya böyle hamilelik oluşmaz değil mi ?

yanıtlandı
11 ay4 Cevap3311 defa okundu
  • 35

Cevaplar ( 4 )

  1. Bence mümkün değil içine boşalmadınya sanki

  2. Zevk suyu ile birlikte bir miktar sperm gelebilme ihtimalinin olduğunu okumuştum, öyle hatırlıyorum. Eğer zevk suyunla birlikte sperm geldi ise, bu sperm elinle canlı şekilde kız arkadaşının vajinasına ulaştıysa ve dokunuşların neticesinde içeriye girdiyse, içeriye girdikten sonra yumurtalıklara ulaştıysa… Böyle bir durumda hamilelik imkansız gibi bir şey ama milyonda bir de olsa ihtimaller dahilinde.

  3. merhaba, özellikle gençler arasında bilgisizce yapılan cinsel eylemler sonucunda gebe kalmak oldukça yayın bir durum. bu sebeple cinsellikten önce nasıl korunulmasını gerektiğini öğrenmek yada evlenmeden bu tip ilişkileri hiç yaşamamak daha doğru olacaktır.

Bir cevap bırakın