kendini parmaklamak erkekliğe zarar verir mi

Soru

internette porno sitelerde video izlerken meraktan birkaç kere denedim sonra mast yaparken parmaklamaya başladım. normalde gay falan değilim, biseksüel de değilim. kız arkadaşım var, onunla sekste yapıyorum. yani her şey normal, bi tek mastürbasyon yaparken anüsümü parmaklıyorum. sanki anal mastürbasyon yapıyormuşum gibi hissediyorum zevk veriyor. bu şekilde normal biriyim sadece anal mast yapamam parmaklamam erkekliğe zarar verir mi ? bu güne kadar bir sorun yaşamadım ama ilerleyen zamanda gelecekte olur mu acaba ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  taş yerinde ağırdır demişler. bir erkeğin bu şekilde devam etmesi tehlikeli olabilir. bence kız arkadaşınız varsa onunla amiyâne tabirle oynaşmanız size kendinizi daha iyi hissettirecek.

 2. 4

  zarar verir tabi, erkek dediğin böyle şeyler yapmaz. böyle şeyler cinsel eğiliminde bozulmaya neden olur. hiçte senin düşündüğün gibi değil, önce parmaklayarak başlarsın, yetmez plug yada dildo alırsın, plastik zevk vermiyor der aktif erkek aramya başlarsın, bi kere deneyeceğim sadece nasıl oluyor merak ediyorum dersin. tabi o bir kere ile kalmaz defalarca her şeyi denersin. buda yetmez 2-3 erkekle aynı anda yapmak istersin, yetmez yetmez derken penisi kestirmeye kalkarsın. bu işler bulanık, bence uzak durun.

 3. 5

  erkekliğe zarar verme konusu şöyle, erkeklikten birşey kaybetmezsiniz erkek olmaya devam edebilirsiniz. yani popoyu parklattınız diye kuş ölmez. lakin cinsel eğilim değişebilir, eğer zevk noktası olarak anüsü prostat uyarımını referans alır bunu daha çok beğenirseniz, belki artık aktif olmak istemeyebilirsiniz. kuşun bir şeyi yoktur ama siz kafesler uçurmak istemezsiniz bu yönde bir değişim olur. zarar derken bazıları yanlış anlıyor.

 4. 4

  bu erkeklerin ne aradığını anlamış değilim. hadi aktif olmayan pasif kişiler tatmin olmak zevk almak için bu arayışlara giriyorlar da aktif kişi neden kendini parmaklar. bu parmaklama sonucu eğilim kayması yaşayacağını pekte iyi biliyor ama yapamya devam ediyor. bir nevi gizliden gizliye pasifliğe eğilimi var demektir. bir üç beş derken bundan iyiden iyiye zevk alamya sonunda pasif olmaya karar verebilirsin. bu senin için bir sorun değilse zaten varmak istediğin nokta bu ise o halde sorun yok devam et.

 5. 3

  kişiden kişiye değişir, en fazla pegging ister takma yapay penisle aktif olan kız ama peggingten sonra daha fazlasını isteyen erkek olursa o zaman anca travesti kadına pasif olmak ister, erkeğe pasif olmak istemez, içinde gaylık olmadığı halde sonradan daha fazlasını isteyerek bozulursa.

Bir cevap bırakın