zevk suyu prezervatife bulaştı hamilelik olabilirmi

Soru

merhaba sevgilimle bundan 15 gün önce ilişkiye girdik ilk başta prezervatifi ters taktığımı fark edip düzelttim ama prezervatifin üstünde zevk suyu kalmış oldu, ilişki sırasında aklıma geldi boşalmadan çıkardım. hamilelik ihtimali var mıdır zevk suyundan bu şekilde ? şuan adet döngüsünün 29.gununde göğüs hassasiyeti başladı.

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  kadın erkeğin zevk suyundan hamile kalabilir ve bu mümkün olabilir

 2. 5

  kondom hamilelikten korunmak için en etkili yöntemlerden biridir ayrıca nasıl ters takıyorsunuz

  • 4

   Ters bir sekilde yerlestirdigimi farkedil duzelltim ama basina zevk suyu gelmis oldu prezervatifi ters kullanmadim

 3. 4

  %99,9 olmaz %0.01 olabilir.

 4. 5

  Test yap sora deme ana cocuk oldu diye yakma kimseyi

 5. 3

  merhaba, çoğu zaman hiç hesapta yokken islenmeyen gebelikler olmaktadır. ancak sizin durumda ihtimal çok daha düşük. hassasiyet gebelikten değil klasik regl döneminden olur. ancak ihtimal çok az olsa da dediğimiz gibi imkansız değil. yine zor bir şey değil gebelik testi yaptırabilirsiniz.

 6. 2

  Merhaba daha önceden kız arkadaşımın zevk suyundn hamile kalıp kalamayacagini sormustum ilişki yaklaşık 17 gün önce yaşandı bundan 2 gün önce 3 ayrı gebelik testi yaptik ve negatif çıktı suan adet döngüsünün 34.gunu göğüs hassasiyeti dışında bir belirtisi yok sizce test doğru mudur? Bir daha test yapmamiza gerek var mı? İlişkiden 15 gün sonra test yaptı ??

  • 5

   testin doğruluğunu kimse garanti edemez. genelde yüksek ihtimal derler, bunun yerine daha net sonuçlar için doktora giderek kan testi yapmanız sağlıklı olacaktır.

Bir cevap bırakın