erkekler neden hep cinsellik düşünür

Soru

sevgilimin sürekli aklı fikri cinsellik, ne desen peşine bir cinsellik, poğaça yaptım gelirken sana da getireyim yer misin diyorum, memelerin gibi dolgun ve güzelse getir diyor. daha 10’larca şey sayabilirim. sapık sapık konuşma insan içinde desem de ne oluş sevgilim değil misin kime ne diyor fütursuz davranıyor. sürekli niye herşeyi cinselliğe getiriyorsun diyorum, beni çok tahrik ediyorsun, insanın sevinin gibi sevgilisi olunca seks düşünmesinde ne yapsın diyor. artık gına geldi ayrılmayı düşünüyorum. kız arkadaşımla konuşuyorum, ayrılıp ne yapacaksın erkekler hep böyle sapık diyor. niye erkekler bu kadar çok cinsellik düşünüyorlar ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  Muhtemelen flört aşamasında böyle olsa ilişkiye başlamazdınız bile. İnsanların içinde cinsellik imasında bulunması siz rahatsız olmanıza rağmen hoş değil. Her şeyin bir dozu ve yeri var. Seks isteğini reddetseniz en kötü siz olursunuz muhtemelen. İlişkide zaten seks dışında paylaşacak bir şeyiniz de kalmamış ise devam etmenin anlamı yok.

 2. 2

  Erkeklerin beyni kafasının içinde değil penisinin ucunda maalesef küçük bir istisna belki vardır. Argo seviyor seninki hayal dünyasına sende katıl.

 3. 6

  Erkeklerin hep sexs düsünmesi çevresinde gördüğü kadınalrın giyiminden de kaynaklanıyor

 4. 3

  Sevgilin de gerçekten çok abartmış her erkek öyle değildir erkekten erkeğe değişir

Bir cevap bırakın