erkekler cinselliğe açık mı yoksa bakire bayanlardan mı hoşlanıyor

Soru

ben arkadaşlarım arasında tek bakire bayanım. kendimi eşime saklıyorum, diliyorum ki kendim gibi bir eş bulurum diyorum. onlar ise tam tersini bu devirde öyle erkek öyle bayan yok, çok beklersin, bol şans o zaman diyorlar, gülüyorlar. nesi kötü bunun ben onlar gibi olmak istemiyorum. sen bu kafa ile erkek falan bulamazsın evde bütün gün kendi kendine okşar durursun diyorlar. yani artık erkekler hep böylemi oldu, hepsi cinsellik mi yaşıyor ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 5

  bence arkadaş çevreni değiştir. senin düşnücelerine kararkterine hedeflerine saygı duymuyorlar. onlarla takılmaya devam edersen onlar gibi olacaksın. bende düşünclerinde çok haklısın sonuna kadar sürdür, başkasının dediği ile kendi benliğinden vazgeçme, seni sen yapan da budur. erkeklerin ne istediği değil senin ne istediğin önemlidir.

 2. 3

  çok rahat bulursun evde de kalmazsın onların lafına aldanma sen

 3. 2

  yo sanılanın aksine kendini eşine saklayan erkek de çok. o yüzden sizin mantığınız gâyet doğru. inşallah kendiniz gibi temiz birini bulursunuz. affedersiniz ama porno morno da seyretmeyin. böylece eşinizle yaşayacağınız ilk cinsellik de daha doyumsuz ve unutulmaz olur. kılık kıyafet açısından da sadece erkeğinizin göreceği ve en mahrem yerde saklayacağınız parçalar olsun. evinizde başbaşa iken daha çok işveli olmalısınız. allah hayırlısını versin âmin.

 4. 3

  olur mu canım erkekler otoban ablalarından hoşlanırlar. hatta onlar içi her türlü taklayı atarlar. lakin günün sonunda eğlence bitince gidecekleri yer eşinin yanıdır. hiç bir erkek öyle bir eş istemez. bu sebeple sen o saçmalayan arkadaşlarını ciddiye alma. hatta diğerlerinin dediği gibi bu arkadaşlarınla daha az görüş. otoban ablası olmak bir meziyet değil aksine bir eksikliktir. zor olan korumaktır, kırıp geçmek değil. değerli olan vazo nadir bulunan hiç hasar almamış olanıdır, krılmış dökülmüş olanı değil. umarım anlamışsındır.

 5. 2

  önüne gelenle sevişmediği sürece karım bakire olmasa da olur. sadece sevdiğiyle seviştiyse sorun etmem ama bunu ayırt etmek zor. fantezi ve fetişe açıksa bakire olmasını tercih ederim. mesela oral ve ağza boşalma benim vazgeçilmezlerim, bakire kızın bunu yapıp yapmayacağımı bilememem sorun oluyor.

 6. 3

  öncelikle merhabalar bende bakire bir erkeğim ve arkadaşlarına aldanmamanı öneriyorum bende kendimi ilerideki eşime saklayıp bazı şeylerin özel kalmasını tercih ediyorum.

 7. 3

  senin düşünce yapına saygı duymayan bi arkadaş çevre ve yapın var değiştirmeni öneririm

 8. 2

  ilk başta şöyle söyleyeyim sana o çevreni değiştir o kafalara hiç bakma bile. ben 35 yaşındayım ve bakirim elime sadece tokalaşma dışında hiç bir şekilde kadınlara temasım olmadı bana da diyorlar sen bu kafayla yaşama vs diye ama hiç aldırış etmiyorum ve para karşılığında da bir çok adım atmama rağmen rabbim tarafından bir çok engelle karşılaştım vardır bi hayır diyip geri adım attım bende çevreme bakıyorum gözlemliyorum bakire kız yok gibi ama illa ki kocasına kendisini saklayan kadınların olduğunu da umudunu hiç kaybetmedim lakin bu gidişle de kabul eden çıkar mı orasını hiç bilmiyorum bakacağız 🙂

 9. 2

  24 yaşında bir erkegim bende senin gibi olması gerektiğini düşünüyorum arkadaşlarınin aklına bakma bende bakmıyorum

 10. 3

  açıkcası ben bekarete bakmam bana göre kadın; cinselliğe açık olmalı ve haz aldığını belli edip, kendi gibi davranmalı

Bir cevap bırakın