kocayla araya kadin almak üçlü fantazi yapmak

Soru

merhaba, ben 39 kocam 44 yaşında. değişik fantazi deneyelim diye internetten bulduğumuz bir kadını aldık bu şekilde ilişki yaşadık. sadece bir kere deneyecektik. kocam ısrar etti birkaç kere daha yaptık. sonra öğrendim ki ben yokken o kadınla tatile gitmişler ilişki yaşamışlar. şimdi kocam benle ilgilenmiyor. o kadınla görüşmüyorum diye yalan söylüyor. bu kadının kocamla görüşmesini nasıl engellerim. kaç defa söyledim yüz verme görüme diye yine görüşüyormuş ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 1

  Bence bu konuda destek almalısınız. Konu seks deneyimlemeden bir tık öteye gitmiş

 2. 3

  bu tür fantazilerin %99 gideceği nokta budur. gerçi sitede birçok kere bunu yazdılar ama bir kerede ben yazmış olayım. bence artık o adam iflah olmaz demek ki diğer kadın daha çok ilgisini çekmiş onun peşine takılmış kocanız. en iyisi ayrılın, ikisinede yol verin gitsin. daha düzgün birini bulup saçma ilişkiler peşinde koşmadan mutlu mesut yaşamaya bakın. karısını kocasını başkasına kaptırmak isteyenler böyle fantazilere devam etsin bakalım ne kadar keyif alacaklar sonunda.

 3. 3

  O zaten kocanla takılıyordur senide aralarına alıp fanteziyi genişletmişler ya göz yum devam et yada vur adamın kıçına tekmeyi gitsin

 4. 2

  Bence bir fanteziyi suistimal etmiş. Bu ikinizin ortak fikrimiydi acaba? Üçüncü kişiyi bu kararınızdan sonra çok çabuk mu buldunuz?

 5. 3

  Önceden ayarladığı kadını araniza almissiniz yani kocanızın sevgilisini artik kuma durumuna dusmussunuz hayırlı olsun 2 karili herif olmuş bir sizi 5 onu artik

 6. 4

  Baştan kaybetmişsin sen mevzuyu, sen erkek almak istesen kocan kabul edermiydi ki sen ettin başka bir kadını. Yapacağın tek şey aynı şekilde davranıp yangınını azaltmak.

 7. 1

  Yani araya başka bir kadını almayı kabul etmek zaten sizi mağlup etmiş

 8. 3

  Hatayı baştan yapmışsınbildiğini okumaya devam eder kocan artık kadın ise inkar eder bir şey elde edemezsin

 9. 3

  Sizde benimle tatile çıkın kıskanır birdaha yapmaz masraflar benden 😃

Bir cevap bırakın