cinsellikte erkeklerde zevk suyu gelmemesi nedenleri

Soru

öncelikle herkese merhabalar. ben mastürbasyon yaparken hiç penisime sulanma olmuyor, demek istediğim zevk suyu çıkmıyor. ilişkide bile çıkmıyor, prezervatif takıyorum 30 dk seks yapıyorum boşalma yaklaşınca çıkarıp bakıyorum prezervatif içinde hiç sıvı yok. boşaldıktan sonrada sperm koyu kıvamlı akışkan değil. ergenlikten beri böyle geçer diye ciddiye almadım doktorada gitmedim utanmaktan yaşım 22 oldu hala aynı. sekste çoğu zaman zevk alamıyorum. sertleşmede bir sorun yok hissizlik falanda yok ama sekste zevk alamıyorum kimi zaman boşalmak için kendimi çok zorluyorum. bu durumun zevk suyu gelmemesi ile bir ilgisi varmı, zevk suyu neden gelmiyor olabilir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  anlattıklarınız çok normal görünmüyor. belki enzim proten yada hormonel bir eksiklik olabilir. belki bu salgıları üreten bezlerde sorun olabilir, kanallarda tıkanma rahatsızlık olabilir. genetik faktörler falan birçok ihtimal akla geliyor. en iyisi siz sallamayın, ciddiye alın utanmayın bir doktora uzmana gidin muayene olun tetkik yaptırın. eğer bir sıkıntı varsa erken tanı ve tedavi önemli.

 2. 5

  bu konuda doktora görünmenizde fayda var. tahrik olunca gelmesi lazım hem cinsellik esnasında da karşılıklı kayganlığı sağlaması için mezi denilen boşalma öncesi sıvı şart.

 3. 3

  merhebalar yaşım 23. hemen hemen hergün mastürbasyon yapan bir gencim kendime hakim olamıyorum her çekerkende hiç zevk suyum akmıyor neden dir acaba

 4. 2

  merhabalar, benim bir arkadaş var kendisi, 19 yaşında bir gay, boşalamıyor ve zevk suyu akmıyormuş benden yardım istiyor ama ben gay değilim. sitede cevap verebilecek olan var mı?

 5. 4

  bence aşırı mastürbasyondan dolayı oluyor. bunun neticesinde stres yapıyorsun ve çıkmıyor.

Bir cevap bırakın