fuckbuddy birlikteliği yaşadığım kişinin tepkisi

Soru

Merhabalar, bir erkekle fuckbuddy ilişkisi yaşıyorum ve yaşadığım kişi hayatımda biri olduğunu öğrenince benimle muhabbeti kesti. Oysa ki kendisinin de hayatında birisi var. Kendisine sadakat sözü de vermiş değilim. Bu yaptığına anlam veremedim. Sizce niçin böyle yaptı?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  Sizden hoşlanmış ve kıskanmış olabilir. Bu yüzden iletişimi kesmiş olabilir. İlişkisi olan kadınlarla fuckbuddy olmuyor olabilir başı belaya girmesin vs diye. Fuckbuddylik ilişkisinde siz de hoşlanmadıysanız sallayın gitsin.

 2. 1

  erkekler kıskançtır, bunu biliyor olmanız lazım, aynı köprüde iki keçi bir arada olmaz. öyle ki, içtiği barda konsomatrislik yapan bayanı, gittiği genel evdeki bayanı bile kıskanırlar. onların kabahati değil erkeklerin mizacında yaratılış kimyasında bu var. horoz gibi haremini diğer horozlardan kıskanır.

  • 2

   Bak erkejleri nasilda cozen bir kadın tebrikler evet biz oyleyiz

 3. 2

  İkinizin de durumları aynıymış erkek her istediğini yapabilir kız yapamaz kafasında olabilir

 4. 5

  Biz erkekler biraz böyleyiz. Bu tür durumlarda empati yapmak ya da yaptırabilmek önemli en azından etkisi kırılabilir.

 5. 4

  adam haklı yani şimdi ne denilebilir ki, gerçi onunda sevgilisinin olması yanlış öyle bir ilişkiniz varsa başkaları ile olmamalısınız

 6. 2

  netice itibarıyla ortada zaten doğru dürüst bir ilişki olmadığı için bu durum normal ve erkeğin kıskançlık krizleri de oldukça saçma 🙄

Bir cevap bırakın