cinsel etkileşim olmadığı halde günde kaç kere ereksiyon oluyorsunuz

Soru

merhaba, günde kaç kere ereksiyon oluyorsunuz, ben artık başka şeylere odaklanamıyorum, sürekli erekte halde dolaşmaktan bıktım, kaç kere boşalırsam boşalayım en fazla yarım saat bir saat sonra yine aynı. iş yerinde çok kadında yok iki tane kendi halinde ilgimi çekmeyen kadın var. tahrik edici hiç bir şey olmadığı halde sürekli tank namlusu gibi dolaşıyorum.. sizce sebep nedir sizde de oluyor mu? not; 28 yaşında bekarım, sevgilim yok. bir haftadır bir kızla konuşmaya başladım sadece, bu durum bir iki yıldır devam ediyor ?

Cevaplar ( 8 )

  1. profilinizde belirtmişsiniz libidom yüksek diye. normal sağlıklı her erkeğin başına gelir. özellikle ergenlik ve sonrasında ortalama 30 yaşında kadar. benim en hayret ettiğim olay sabah ereksiyonu sadece uyumuş uyanmışsın çok şaşırtıcı

  2. bilinç altının aşırı cinsel zehirlenme sonucu sürekli cinsel tahrik olma yaşamadı durumu bahsettiğiniz. kendinizi aşırı olarak cinsellik ve seks ile boğmuşsunuz etkisinden kurtulamıyorsunuz. ruhunuzu bedeninizi nadasa dinlenmeye bırakmanız lazım. bir süre arındıktan temiz kaldıktan sonra düzelme sakinleşme olur. hayatın görmediğiniz diğer güzelliklerine odaklanın.

    • galiba haklısın, gün içinde saatlerce aklımda cinsellik var, bazen dediğini deniyorum ama bir hafta sürüyor, sonra öyle bir patlıyorum ki anlatamam. bir türlü dizginleyemedim.

  3. bazı dönemler bölye çoşmalar olur ama asıl mesele bizim kendimizi kontrol edebilmemiz. kontrol sağlayamamak kendini yönetememek gelecekte sorunlara gebe oluyor. en belirgin yaşanan sorun genelde iktidarsızlık oluyor. kendinizi biraz sakinleştirin, aktiviler yapın, doğa yürüyüşü gibi biraz efor yaktıran cinseten olsun, beslenmede sağlıklı az kalorili şeyler alın, zihniniz açık kalsın. bulmaca tarzı şeylerle ilgilenin. komik eğlenceli filmler izleyin. birde sevdiğiniz bi konuda kendinize hobi yapın bir proje oluşturup onunla ilgilenin. bu sayede düşünme yetisi üzerinde antrenman yapmış olursunuz odaklanmayı kontrolü ele alamyı kolaylaştırır. tabi şuda var yüklediğiniz resim biraz dediklerinizle çelişiyor, siz kurtulak oraklanmak istiyorum diyorsunuz ama öte yandan erotik resimle, daha çok nasıl ilgi çekerim burdan kız düşemi diye hesap yapıyorsunuz. bu hesaplarla kafa aymaz aksine hiç hesaba katmadığınız iktidarsızlığın kucağına oturur bi daha kalkamazsınız, sizi esir alır. unutmayın çok kurcaladığınız çok kullandığınız şeyin işi çok daha çabuk bitecektir.

    • cevabınız için teşekkür ederim çok haklısın, bir taraftan kurtulmak istiyorum bir taraftan devam ediyorum zor bir durum, ama çabalayacağım.

  4. normal durumlarda penis bu iner de kalkar da kendi haline takılır. aynı şey bizde de oluyor bezen heyecanlanınca yada yok yere hareketlendiği oluyor ama geçici durum. lakin siz sürekli kafayı cinsellikle yediyseniz, her görselde cinsel bir etkileşim buluyorsanız o zaman durum kötü. bir nevi sürekli kendinizi tahrik ediyor vücudunuzu harekete geçiriyorsunuz. bildiğiniz gibi insan her duruma alışabilen kusursuz bir canlı. işte sürekli kendinizi etkileyip harekete geçirmeye alıştırıyorsunuz ve zamanla vücut artık buna tepki vermemeye başlıyor. zamanı geliyor gerçek cinsellik yaşayacaksınız ama olmuyor niye çünkü artık vücudunuz alışmış tepki vermez olmaya başlıyor. gelsin iktidarsızlık ve ereksiyon sorunları, peşine cinsel isteksizlik. bu sebeple gereksiz yere kendiniz uyarmayın. gereksiz cinsel etkileşimden uzak durun. diğer kişilerin demek istediği anlatmaya çalıştıkları işte bu.

  5. öncelikle güzel bir soru. hasta değilsem günde ortalama 10 civarı oluyor.

Bir cevap bırakın