67 yaşında cinselliği çok arzuladığım halde sertleşme kısa sürüyor

Soru

merhaba dostlar, ben 67 yaşındayım. diyabet. yüksek tansiyon hastasıyım. penil venöz kaçak sıkıntım 5 yıldır devam ediyor. dediğim gibi cinselliği çok arzu ettiğim halde sertleşmem çok kısa sürüyor. ağızdan alınan ilaçlar fayda etmiyor. ameliyat düşünmüyorum çünkü maliyetleri emeklinin altından kalkamayacağı kadar anormal yüksek. penis sertleştirici jel veya krem işe yarar mı acaba. bu ürünler eczanelerde pek bulunmuyor, sadece internetten alınabilir. ayrıca fiyatları uçuk rakamlar oluyor, üstelik internetten alınanlar ne kadar faydalı olur bilemiyorum. ürologlarda fayda etmiyor, peşin olarak mutluluk çubuğu taktırın diyorlar. fiyatları 100-150 bin tl arası. bana bir çözüm ve çare var mı, sizlerden bilgi alabilir miyim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  abicim kendini çok yoruyorsun, zehir iyi geliyor deseler sırf penis kalksın diye sağlığını düşünmeden içeceksin, o kıvama gelmişsin. gittiğin ürologları uzmanları bu işi bilenleri dinlemeyip kenara atmışsın, gelmiş burada gram bilgisi olmayanlardan abi şunu kullan bunu kullan bu iyi gelir uçurur seni falan gibi tavsiyelerimi dinleceksin. 67 yaş önemli bir yaş, belirli bir hayat deneyimi süzmüş özünü çıkarmış güçlü kararkterli bir insan demektir. ne yani şimdi çoluk-cocuğun lafına mı itimat edeceksin. bak ben sana daha ilkel anlatayım, motor yıpranmış, pistonlarda aşınma, contalar hortumlar delinmiş kaçaklar var, araba artık gitmiyor, sen diyorsun ki acaba depoya uçak yakıtı koysam araba uçar mı ? sence uçar mı abi ? kendini mahvetme zehirleme diye söylüyorum, alacağın hiç bir hap ilaç fayda etmez, altın tozu içsen yine fayda gelmez. bu tür ürünler sağlıklı işlevleri tam kişiler için düzenleyici mahiyette, bak dikkat et düzenleyici, düzeltici değil. üzgünüm, sana demek isterdim, abi şunu al bak gerçekten sana iyi gelecek ama öyle bir şey yok ne yazık. paranı kaptıracaksın, aldıkların işe yaramadığı gibi sağlığını daha da bozacak, kalp krizi, beyin kanamsı, mide delinmesi, felç falan geçirip, bırak seksi bir çuval gibi kendine bile yetmeyecek durumda kalabilirsin. düşününce sende ki iyi cesaret, sanki atın ölümü arpadan olsun der gibisin. gerçi onca doktorları uzmanları dinlememişsin, şimdi benim dediklerimi de dinlemzsin boşa yazdım yani. olsun sen okumasanda belki başka biri okur faydalanır. selametle.

 2. 2

  benim tanıdıklarım genelde 50 den sonra cinselliği en son plana atıyorlar. kan testi yaptırıp hormonlara bir baktırmanızda fayda var, bu kadar ölesiye cinselliğe düşkün olmak hiç normal değil. ayrıca doktorlarda değilde internette çözüm aramanız daha trajik. bencede bu saaten sonra kullanacağınız hap hıp krem falan hiç bir işinize yaramaz. tabi siz yine tavsiye denemez alırsınız, haliyle boşuna paranız gitmiş olacak. ona buna para kaptıracağınıza bari biriktirinde mutluluk çubuğu taktırın olsun bitsin.

 3. 2

  geçmiş olsun, penis pompası, ilaç olarak da orcafl vardı baya etkili ben geciktirici olsun diye bazen kullanıyorum ama sertleşmeye etkisi var tabi bende gün içerisinde ilacı içtikten sonra durduk yere başlayan dakikalar süren ereksiyon yaşatıyor tabi yaşım 28 onun da etkisi var. kalbine dikkat et ilaçlar kalp krizini tetikleyebilir illa ilişki yaşayacağım diye şartlandırma bir keresinde 8 saat sevişme yaşadım ve inan çoğu ilişkiden daha çok zevk aldım yani farklı şeylere de yönel

 4. 2

  buradan alacağınız her türlü ilaç, hap, macun, vs. gibi tavsiyeler sizin sağlığınız için tehlike oluşturur. doktorlara muayene oldum demişsiniz. onların koyduğu teşhise bizim yorum yapmamız etik de olmaz doğru da. o sebeple doktorlarınızın koyduğu teşhis ve tedaviye kâr/zarar oranına göre bakıp karar vermelisiniz. geçmiş olsun.

 5. 2

  mutluluk çubuğu tam da bu yüzden var. hem ilaç kullanarak kalp sağlığını da tehlikeye atmamış olursun

Bir cevap bırakın