sevgilim oral yaparken penisimi ısırdı

Soru

başlık biraz tanımsız olmuş olabilir, aslında olay şöyle gelişti, sevgilimle porno izleyip öpüşüyorduk. o esnada izlediğimiz videoda ki gibi bana oral yapmaya başladı. bende bir an gaza geldim başını iki elle bastırdım penis gırtlağına kadar girdi 2-3 saniye bırakmadım tuttum çok sinirlenip bir anda sert şekilde ısırdı. tabi kavga falan oldu ama sonra tabi sen öyle yapınca bir anda çok sinirlendim falan derken tatlıya bağladık. yalnız olan penise oldu biraz tepkisi sert idi kabul ediyorum benim yaptığımda hiç güzel değildi. lakin ısırdığı yer bayağı kesildi biraz kanadı etrafı morardı şişti. bu olayın 3. günü dolmak üzere, üstü kabul bağladı şişlikler morluklar kötü görünüyor idrar yapmada zorlukta var, birde çok acıyor. tanıdık bir eczacı arkadaşa gittim sorun yok biraz hırpalanmış geçer dedi. birkaç krem verdi. sanki durum kötüye gidiyormuş gibi hisse kapılıp endişeleniyorum. sizce doktora gitmek lazım mı ? biraz önce randevu almak için baktım yakın tarihe randevu falan yok, ürolojim mi cildiye mi almak lazım, acile gitsem böyle bir vakaya bakarlar mı ? bunları bile yazarken utanıyorum ne yapsam bilemedim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  hiç bekletmeyin doktora gidin garanti olsun diyeceğim, haklsınız randevu olmadan bakmıyorlar, ne olması lazım acil bakarmı emin değilim. muhtemelen asil bir durum yok diyecekler. sanırım üroloji olması lazım çünkü erkek üreme organlarına da bakıyorlar. cildiyenin tam branşı değil bence. olmadı yakın ilçe yada ildeki doktorları yada üniversitye hastanelerini deneyin, belki bulunur.

 2. 5

  anlık haklı bir tepki vermiş, sen ihmal etme ama bence, enfeksiyon falan kaparsın bide iyice sıkıntı olur, ben penis tahrişi için cildiyeye gitmiştim baya açtım baktı adam, sende git cildiye, üroloji farketmez bir doktora görün bence.

 3. 3

  nasıl sadis bir hareket, ısırmak ne ya, yaşınız kaç kuzum sizin ? ilk okulda çocuklar bir birini ısırır. cidden ısırmakta neymiş, kızarsın hırslanırsın bir tokat bir şaplak atarsın çimdiklersin falan, bu aşırıya kaçmış zarar vermiş. bencede doktora gidin, enfeksiyon falan kapmış olabilir.

 4. 3

  cidden mi ısırdı, şaşkınım nasıl gaddarca bir davranış olmuş. bilmiyorum nede olsa ben genelde karşı trafı incitme konusunda daha hassas düşüncelere sahibim. zaten bir karıncaya bile üstüne basmamaya dikkat eden benim, sadis bir hareket yapmam pek beklenemez ya 🙂 bu arada ne kadar kötü bilemiyorum ama bence de doktor görse iyi olur. en azıdan bir şey yoksa acır macır dayanırsınız. diğer türlü ya birşey olursa şuphesi insanı daha çok yıpratıyor. cidden çocuk musunuz sen kötü şaka yapıyorsun o ısırıyor, biraz büyüyün yahu.

Bir cevap bırakın