çok fazla 31 çekince penis kalkmaz mı

Soru

merhaba, merak ettiğim bir husus var, örneğin günde üç kere veya haftanın her günü 2 kere 31 çekince penis kalkmaz mı? yada isteksizlik olur mu? cinsel yaşamdaki diğer olumsuz etkilerini ve buna karşı bildiğiniz iyileştirme yöntemleri varsa bunları da paylaşmanız mümkün mü ?

Cevaplar ( 13 )

 1. 6

  Mastürbasyon sıklığı kişiden kişiye farklılık gösterir ve bazı bireyler yoğun şehvet ile aşırı mastürbasyon yapma eğiliminde olabilirler. Ancak, aşırı mastürbasyon yapmanın cinsel yaşama birçok olumsuz etkisi olacaktır.

  Öncelikle, sürekli ve yoğun bir şekilde mastürbasyon yapmak, penis dokusunda aşırı bir tahrişe, buradaki dokuların ölmesine, penisin hissizleşmesine neden olacak ve zamanla penisin haz alma, sertleşme kapasitesini azaltır. Bu nedenle, uzun süreli aşırı mastürbasyon, cinsel isteksizliğe veya zayıf ereksiyonlara neden olması beklenen bir sonuçtur.

  Ayrıca, aşırı mastürbasyon, dopamin hormonunun aşırı salınmasına neden olarak, cinsel istekte azalmaya neden olur. Bu nedenle, düzenli olarak aşırı mastürbasyon yapan kişilerde cinsel istek azalır.

  Aşırı mastürbasyon, cinsel uyarılmayı engeller, cinsel isteği köreltir, cinsel hayatınızda tatmin hissini azaltma ve zevk almayı zorlaştır. Yine aşırı mastürbasyon, kendinize ve partnerinize olan güveninizi de azaltabilir.

  Bununla birlikte, aşırı mastürbasyonun sebep olacağı bir çok sorun gelecekte tamiri tedavisi mümkün olmayan sorunlarında ortaya çıkmasının sebebidir. Dolayısı ile yapılan bazı hataların geri dönüşü olmayacak, cinsel hayatınızda kayıplar yaşayacaksınız.

  Tedavi yada çere arayışında tek çözüm mastürbasyon yapmamaktan geçiyor. Yaptığınız sürece yaşadığınız kayıp geri kazanılmaz, ancak kendinize hakim olmanız şehvetinizi kontrol ettiğiniz sürece bunun size bir zararı dokunmaz.

  Gelecek yaşantınızda mutlu bir cinsel hayat sürdürmek istiyorsanız mastürbasyon yapma alışkanlığını ivedi olarak tek etmeniz, bunun yerine düzenli gerçek cinsel ilişkiler ile tatmin olmanız daha doğru bir yol olacaktır.

 2. 6

  çok fazla masturbasyon, gün aşırı mastürbasyon çok zararlı. aslında sağlıklı olan erkekler için son çare olarak başvurmak. çünkü sonra ereksiyon, sertleşme ve erken boşalma sorunları çıkma ihtimali artıyor.

 3. 6

  bu kadar çok mastürbasyon için bir erkek için zor değil mi. günde iki kez mast nasıl yapılır aklım almıyor. yol yakınken bu durumdan kurtulmaya bakın aksi halde psikolojik sağlığınız olumsuz etkilenebilir.

  • 4

   zaten aletim fazla kalkmıyordu ve çok zorlayarak boşalmaya çalışmıştım bide fazla boşalamadım zaten az biraz gelmişti sadece tam 2-3 kere boşalamadım zaten o kadar enerjim yok

 4. 4

  bu işi çok yapmakla alakalı olduğunu sanmıyorum. yaş, enerji ve içinde bulunduğun durumun sende stres oluşturup oluşturmadığına göre değişir.

  • 2

   enerji düşüklüğü de var o yüzden de olabilir mi veya sertleşmesi için yeterli enerjiyi toplayacak şekilde beslenmemiş olmamdan kaynaklanabilir mi

 5. 6

  dostum enerji düşüklüğü falan değil, sen okumuyorsun kafandakileri tekrarlıyorsun. uzun lasın kısası sen mastürbasyon yaptıkça erkekliğin bitecek. kalkmaz olacak, sevk almaz olacak, isteğin dibe vuracak, kadınlardan kaçacaksın yapamayacaksın, ilişkilerde rezil başarısız olacaksın en sonunda senin içinsellik genç yaşta bitecek. inanmıyorsan sitede araştırma yap seninle aynı yolu yürüyüp işi bitmiş bir çok erkek var. ağlaşıyorlar erkeklik bitti çare yok, ne yapacağız diye. yapılacak şey belli gençlikte mastürbasyon yapmayacaksın kendine hakim olacaksın. enerjini evlenince gerçek ilişkilere harcayacaksın. onca yazdıktan sonra umarım okur bir cümle anlarsın da mast yapmayı bırakırsın.

  • 13

   zaten bıraktım artık hiç yapmamaya çalışıcam ama düzelir toparlanır mı acaba onu da merak ediyorum zaten normal 31 çekme sıklığında yapmadım fazla ve aşırı zorladım o yüzden de olmuş olabilir

  • 8

   tmm da kankim sen demiyor musun erken boşalma sorunu için her gün çekiyordum mecbur diye bazen zorunluluk oluyor işte

  • 13

   @arifisik ya iyilik yapalım diyorsun adamın burdundan getiriyorsunuz haa. bak şöyle düşün, antibiyotik zararlı, adamı mahvediyor bildiğin öldürüyor zehir yani, ama ne yapıyorsun belirli bir süre maksimum 10 gün kullanıyorsun sonra kesiyorsun. şimdi sen antibiyotiği mastürbasyon yapar gibi hergün keyfe keder günde 2-3 kere kullanırsan ölür gidersin. işte bu boşalma sorununda kendini tedavi etmek için çivi çiviyi söker dedikleri mantık bir süre 3-5 ay düzenli çalışıp bitiriyorsun, birde elle çalışma yok. sonra mastürbsyon yapmayı bitiriyorsun, bi daha yapmıyorsun. azıcık mantık yahu, kimseye cevap yazmıcam hee, kendiniz çalıştırın kafları..

 6. 2

  penis yapısı gereği hassas bir organ. zorlayıcı ilişki veya mastürbasyon peniste sertleşme sorunu, şekil bozukluğu, cinsel istekte azalma gibi şikayetlere neden olabiliyor. siz en iyisi 2 ay kadar kesinlikle cinsel aktivitelerden kaçının. bu süre zarfında penis kendini toparlayacaktır. düzelme olduysa haftada 1 kez kesinlikle zorlamadan, baskı yapmadan, kayganlaştırıcı kullanarak yapabilirsin.

 7. 6

  ironik olacak ama çok fazla çekince kopar elinde kalır. buradan anlaman gereken çekmeyi bırak, rahat etsin zavallı nedir senden çektiği bu işkence zorlama. zorladıkça psikolojisi bozulur daha kötüye gider. uzun lazın kısası, mastürbasyonu hayatından çıkar, evlen.

 8. 4

  her gün mastürbasyon yapılmaz ya, vücut artık kendi istemez yani her gün her gün cidden gerek yok. haftada 1-2 kere bence olması gereken. yoksa gelecekte senin için kötü anlar olabilir.

Bir cevap bırakın