aşağı doğru eğik penis düzelir mi

Soru

kızlar merhaba, sevgilimin penisi büyük ama aşağı doğru eğik duruyor, muz gibi aşırı şekilde eğik. seks yaparken penisini görünce falan huylanıyorum ne bileyim itici geliyor gibi hissediyorum. düzelmesi mümkün değil mi. bide seks yaparken rahatsızlık veriyor eğik olduğu için her pozisyonda rahat seks yapamıyoruz. ameliyatla falan düzelmez mi ? bide ameliyat çok pahalı mıdır ? sevgilim zamanla kendiliğinden düzelir diyor, doğru mu, gerçekten zamanla düzelir mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  sevgilinin yaşı kaç bilmiyorum ama ergenlik döneminde sağlıksız çamaşır kullanımı sebebi ile oluşan yamulmalar, doğru çamaşır kullanımı ile biraz düzelebiliyor. tabi dediğiniz gibi muz gibi aşırı yamuksa muhtemelen geniş paçalı boxer tarzı çamaşır giymiş penis sürekli aşağı doğru sarkık durmuş buda şeklinde bozukluya sebep olmuş. bir miktar düzelme olsada bariz olan o yamukluk geçmeyebilir. ameliyatla sanırım bu tür tedavilere sıcak bakmıyorlar. tabi ticari maksatal yapan yerlerde vardır, his kaybı ve cinsellikten zevk alamama gibi sorunlar ortaya çıkabilirmiş. üstelik ölye dümdüz birşeyde olmuyor. bu konuda haklısınız kimi kadınla bu durum itici gelebiliyor. üstelik yamuk olması bazı pozisyonlarda çiftlerin rahat edememesine neden olur.

 2. 2

  yanlış çamaşır kullanmaktan, penisin yanlış pozisyonda durmasından dolayı gelişim yamuk eğil şekilde olmuş. kemik olsa kırıp törpüleyip yeniden düzelmesini sağlıyorlar ama peniste bu olmuyor. üstte doku fazlası altta doku azlığı var. mesela kilolu kişinin göbeğinde yağın dışında fazladan doku vardır. kişi kilo verir, verince yağlar gider ama fazla doku bir yere gitmez kalır. bunu ameliyatla alıp gerdirirler. penis dokusu hassas olunca ameliyatla oynamaya çok gelmiyor, hassas sinirlere zarar gelirse bir daha haz alamaz penis odun olur, bir şeyi düzelteyim derken daha beter zoruna sebebiyet verebilir. bu noktada en iyisi artık güzhün çamaşır kullanması ve sizin de bazı pozisyonlardan vazgeçmeniz, ilişkiye uygun pozisyonalrı seçmeniz.

 3. 2

  ya zaten sevgilinmis uarin birgun ayrilacan ne diye adama amelyat ol ne diyceksin ki birak devam et nasil olsa sonu ayrılık

 4. 3

  peyroni penis eğriliğidir ve bildiğim kadarıyla ameliyatla düzeliyor. ama cinsel işlevini yerine getiriyorsa ve büyüklüğü kalınlığından memnunsanız bırakın öyle kalsın.

Bir cevap bırakın