bir kadın günde kaç kez ilişkiye girebilir

Soru

arkadaşımla telefonda konuşuyoruz o evli ben değilim evde kaldıklarında günde 5 kere seks yaptıklarını söyledi saçmalama mümkün değil dedim istersen gelde gör diye şaka yapıyor tamam inandım gerçekten yapıyor olabilir bu nasıl bir istektir böyle ben neredeyse ayda bir kere yapsam yeter hiç istek gelmiyor sorun bendemi kadınların hepsi bu kadar çok isteklimi sürekli ilişkiye giriyorlarmı sıradan normal bir kadın günde kaç kez ilişkiye girebilir ki ?

Cevaplar ( 6 )

  1. yok daha neler kusura bakma ama arkadaşın genele evde falan yaşıyor olmasın inanama kessinlikle yalan normal bir bayanın bu kadar çok seks yapacağını sanmıyorum haftada 2-3 dese hadi her gece her gece dese kabul de günde bilmem kaç kere olur iş değil

  2. merhaba, gerçekten bir önceki yoruma katılıyoruz. bu şekilde cinsellik yaşamaya çalışmak alınan hazzı tüketeceği için kısa süre içinde cinsellikten haz almama ve nefret etme durumu başlayacaktır. umarız ki arkadaşınız şaka yapıyordur yoksa kendilerine yazık edecekler. cinsellik zevkli keyifli olsa da bu kadar çok yapmamak lazım. bir süre kendini tutmak isteklenmek, özlemek ve arzulamak için gereklidir. bir tepsi baklavayı çok seviyorum diye bir oturuşta yemeye çalışmak sonunda mide bulandırır, yarın önünüze koyulunca bırak bir dilim yemeyi bakmaya görmeye bile tahammül edemezsiniz. lakin arada bir 2-3 dilin çıkarıp yeseniz tadı damağınızda kalır. cinsellikte bu şekildedir, ne çok abartmak nede çok ara vermemek gerekir. kadına göre bir şey yok ilişkiye girmek için kadın yatar açar vajinayı bekler, zevk almasa da günde 20 kerede ilişkiye girer, çünkü erkek gibi penisi sert tutacak performans sergileyecek bir durum yoktur. sonuçta bu kadar çok defa ilişkiye girmek zorlamaktan başka birşey değildir. zaten normal bir insanda bunu yapmaz. genç istekli çiftler her gece isteyebilir, bu süre gün aşırı olabilir, haftada 2 yada 3 defa olabilir, ilerleyen yaşta haftada 1-2 olabilir, cinsel hayatın durumuna göre ayda 1-2 tercih edilebilir. çiftlerin uyumuna ve taleplerine göre şekillenir, anlayacağınız standart sabit bir rakam yoktur.

  3. günde 5 kere seksmi yapıyormuş, tamam kadın yapıyorda adamda 5 kere yapabiliyormuş mu, hayır bu kadar çok yapmanında bir heyecanı yok ki

  4. Günde 5 abartmis ama 2 olabilir. Sizinkide hic yok denebilir ayda nedir yahu az kadin olun

  5. sorunlu tarafı, arkadaşının günde 4-5 deyince sanki her gün aynı şeyi yaşıyormuş gibi algılanması. haftada bir, ayda bir vs. 25 yaşa kadar yeni evli günde 3-5yapabilir. 30 yaşa kadar belki olabilir.

Bir cevap bırakın