cinsel ilişkide kilolu kızlar nasıl doyuma ulaşır

Soru

sevgilimle seks yaptığımda orgazm olmakta zorlanıyor, orgazm olduktan sonra da ben hiç bir şey anlamadım diyor. zevk aldım ama rahatlayamadım hala azgınım diyor. ben 1 saat uğraşıyorum takatim kalmıyor seks bitiyor ama o hala çok istekliyim bari o zaman elle okşa diyor. okşuyorum zevkten kıvranıyor titriyor, hatta orgazm oluyor. vajinam çok hassas istiyorum beni doyuramıyorsun diyor. önden giriyorum arkadan giriyorum her türlü pozisyonda yapıyorum doyuma ulaşamadım rahatlayamadım diyor. sende bir sorun var normal değilsin dedim. sevgilim biraz kilolu acaba bu sebeple olabilir mi ? onu doyuma ulaştırmak için ne yapmam lazım ? penisim kalın ve büyük erken boşalmada yok. performansımın da iyi olduğunu düşünüyorum. o halde niye doymadım diyor ? psikolojik olabilir mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  benimde bir kız arladaşım var sizin anlattığınıza benzer şekilde kilolu ve çok azgın. o kadar azgın ki 2-3 erkekle bir arada seks yapsa banamısın demez o kadar yani. yalnız onun hormonlarında sorun olduğu ortaya çıktı, tedavi olmaya başladı hem bir miktar kilo verdi hemde bu aşırı isteği normalleşti ortadan kalktı. muhtemel sizdede benzer bir durum olabilir yoksa bu kadar cinsel eylemden sonra sürekli doymadım demesi normal değil.

 2. 3

  kilolu kişilerde cinsel bölgelerdeki yağlanma fazla olduğu için erojen noktalarda his ve haz kaybı olabiliyor. deli gibi seks yapsanızda o bu seksin çok azını hissediyor. haliyle tam bir zevk alamadığı için orgazm olması ve doyuma ulaşması zorlaşıyor. sonunda siz tükeniyor bitiyorsunuz o ise hala ben bişi anlamadım doymadım falan diyor. ne kadar kilolu bilemiyorum ama belki kız arkadaşın biraz kilo vermeyi düşünmeli.

 3. 2

  ön sevişme yapmanız gerekir bayanlar her zaman erkeklerden en az yirmi dakika sonunda sekse hazır olurlar ve bütün çakraların açılması için partnerinizin haz duyduğu noktalara dokunarak onu sekse hazırlayın zevk aldığı noktaları ihmal etmeyin onun gözlerine sevgiyle bakın güzel sözler ve cümlelerle ruhunu okşayın o organzm olmadan siz organzm olmayın erkek için organzm patlamak bitmek ve her şeyin sonu demek egoist olmayın seks sürenizi alabildiğince partnerinizin sizi arzuladığı şekilde uzatın ve sizi hep istesin hep özledin lütfen gogldan tantra felsefesini tantra seksini farklı uzmanlardan defalarca okuyun size çok hemde çok faydalı olacaktır ve etkisini ve eksiklğinizi göreceksiniz

 4. 4

  ne doyumsuz karıymış, herifin eliğini emmiş kurutmuş hala yetmedi diyor. vay be dostlar başına herkese böyle doyumsuz bir karı lazım 🙂 ama şaka bi yana hiç normal değil.

 5. 4

  kilolu kızların doyumsuz olduğunu duymuştum ama hiç deneyimlemedim. deneyip tekrar yazmak isterim umarım denk gelir.

Bir cevap bırakın