ilk cinsel ilişki öncesi sevgilim bakire mi nasıl anlarım

Soru

merhaba, ilk cinsel ilişkimi gerçekleştireceğim. sevgilimin bakire olup olmadığına emin olamıyorum. cinsel ilişki yaşadım diyor ama belki de yalan söylüyor. bakire olup olmadığını nasıl anlarım. bir de ilk cinsel ilişki için önerileriniz nelerdir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    açıkçası sizin anlayabileceğiniz bir şey değil. bunu anlamak için eğitimini almış olmak, anatomi bilmek gerek. dolayısı ile kız arkedaşınızın size beyanını esas almak durumundasınız. diğer türlü sürekli yok yere kuşku duymak, şüphe etmek sizi ve arkadaşınızı yıpratacak sonunda yollarınız ayrılacaktır. ilk cinsellik için açıkçası evlenmeden yapmayı önermiyorum. çünkü cahilce bilgisizce hiç bir şey bilmeden, sadece sok çıkar yapmayı cinsellik olarak algılamak ve her şeyi biliyoruz biz kafası hep kişileri hataya sürüklemiştir. muhtemelen sizde de öyle olacak. bir anlık şehvetle gaza gelip ilişki yaşayacak sonra yapacağınız hatalarla hayatınız raydan çıakcak, tatsızlık huzursuzluk sorunlar problemler derken çok tadınız kaçacak. evlenin eşinizle acemicede olsa yaptıklarınızdan pişmanlık duymaz sonuçlarına katlanırsınız. diğer türlü kesin kızı hamile bırakır başınıza bela alırsınız.

  2. 8

    sevgilin zaten daha önce ilişki yaşadım demiş, niye yalan söylesin, hadi tersini söylüyorlar, yaşayıp hiç yaşamadım diyorlar. yaşamadan yaaşdım demiş olmanın bir anlamı yok. hem zaten @sissy-m bu konuda çok doğru rehber olmuş, deidklerini dikkate almakta fayda var.

  3. 3

    sevgiline karşı güvensizlik varsa eğer, söyle bir etraflıca düşünüp ilişkinizi tekrar değerlendirmen gerekir. endişelerini onunla paylaşman sorularına tatmin edici net yanıtlar bulman faydalı olur. eğer bu güven sağlanamıyorsa daha yolun başında bozuk bir ilişki sürdürmekten kaçınmak yolları ayırmak doğru bir hamledir.

Bir cevap bırakın