kızlar soruyor grup seks zevk verir mi

Soru

slm kız arkadaşım sormaya utandığndan ben onun için yazmak durumunda kaldım. bunun sevglisi var her türlü ilişki yaşıyorlar ama sevgilisi grup seks yapalım çok zevk alırız diyormuş. tabi oda korkuyor iki erkeği alamam ben, hem canım acımaz mı diye. gerçekten sevgilisinin dediği gibi zevk alınır mı gurup seksten ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  selam, cinsellik bazıları için hayal gibi ulaşmayı düşündükleri zirve, bazıları için ise sıradan gündelik bir eylem, bazılarına göre ise artık mevcut cinsellik yetersiz çok daha farklı heyecanlar bulmak gerek düşüncesinde. işte günümüzde de bu kitleye daha çok rastlar olduk. son zamanlarda sorulan soruların çoğu cinselliği bir kaç adım daha ileriye götürmek amaçlı, ne yapsam daha çok zevk alırım türünde oluyor. grup seks işte bu aranılan heyecanlardan biri, çokça soruluyor bununla ilgili merak edilenler var. öncelikle zevkten çok bunu yapmak istiyor musunuz, eğer öyleyse kimlerle yapacaksınız, bu kişileri tanıyor musunuz, güvenilir kişiler mi, sağlığa hijyene ne kadar önem verirler, cinsellik esnasında sadece kendilerini mi düşünürler yoksa birlikte oldukları kişininde yoğun haz alması için çaba gösterebilecek olgunlukta deneyimdeler mi ? bu sorulara beklediğiniz doğru yanıtları alıyorsanız o halde grup fantazisi düşünmelisiniz. gelelim asıl noktaya grup seksin amacı aynı anda birçok kişi ile birlikte olabilmek ve daha çok haz alabilmek. bu noktada kişilerin biraz cesaretli ve sınırsız olması gerekli. örneğin iki erkek bir bayan gibi bir durumda erkekler sıra ile bayanla birlikte oluyorsa çok bir haz farkı olmaz. lakin sandviç gibi bir fantazi yapıyorsanız o durumda kişiler daha çok zevk alacaklardır. iki bayan bir erkek olarak ise çok fazla bir değişen olmadığı ve zevk konusunda çok bir yenilik olmadığı söylemekte. tabi bayanlardan biri duruma göre takma bir penis kullanıp sekse bu şekilde katılıyorsa o zaman haz noktasında bir fark yaşanabiliyor. anlayacağınız haz meselesi ne yapılmak istendiği ile ilgili. kişisel tercihlere göre beklentilerde değişken olacaktır. birde kişi zaten böyle bir şey düşünüyorsa acı konusunu bir miktar aşmış, bunu göze almış demektir. ki zaten doğru yapılınca öyle bir acı yaşanmayacaktır.

 2. 8

  Kaç kişi ile birlikte olunabileceği kişilerin ve birlikte olduğu kadının becerisine ve rahatlığına göre değişir. Eğer 2. Bir erkek almak gibi bir düşünceleri varsa dildo ile ön deneme yapabilirler. Aynı anda 2 kişi ile birleşimi simüle edebilirler. Eğer hoşlarına giderde denemek isterlerse 3. kişiyi seçerkende dikkat etmeliler. Ya ücretli profesyonel elit kişiler ya da güvendikleri birisini tercih etmeliler. Son olarak 3 kişi de aynı anda acemiyse özellikle bu ilişki bir eziyete dönüşebilir. Haz alalım derken çöp olabilir.

 3. 3

  bence grup çok iğrenç, duygusuz ruhsuz hissiyatsız ortaya karışık bir sürü tanımsız insan. nasıl bir fantazi anlayışı anlamadım

 4. 3

  zevk alacağını sanmıyorum sonunda pişman olacaktır. hastalık rizikosu da cabası

Bir cevap bırakın