grup seksten sonra kocamı başka erkekle yakaladım

Soru

kocamın istemesi ile birkaç kere gurup seks denedik, sonra ben hiç hoşlanmadığımı söyledim, oda yapmayız bi daha dedi. bir süre sonra baş ağrısı ile vardiyadan eve erken geldim kapıda yabancı ayakkabılar, anahtarla yavaşça açıp içeri daldım salonda 3 erkek grup yapıyorlardı. bağırmaya başladım toparlanıp kaçtılar. kocam ne diyeceğini bilemiyor. sinirim tepemde sen gay mısın dedim, hayır falan demeye çalıştı, evden attım 2 haftadır gelemiyor. tüm bu sapkın şeylerden tiksinti geldi. artık evli kalmak istemiyorum. sapık pislik ne yaptığı belli değil beni de alet etti pisliklerine. 4 gündür psikoloğa gidiyorum aklımdan çıkmıyor. psikoloğun dediğine göre grup yapan kişilerin gay lezbiyen gibi gizli eğilimleri olduğunu, hatta cinsel açıdan yetersiz ve tatmin olmayan kişilerin bu tip grup arayışına yöneldiğini anlattı. şu an erkeklere hatta kadınlara bakış açım değişti. bende insanlara karşı güven kabı oldu, sanki her yardımcı olmaya çalışanın bunun altında bir nedenle yaklaştığını düşünmeye başladım. psikolog kendine zaman ver her şey düzelecek diyor ama ben çok gerginim. daha ileri sevi psikiyatriye gitmem mi lazım acaba ? daha önce böyle durumlar yaşayan var mı ? bu gibi şeyler toplum için normal mi görülüyor ? bu arada çocuğumuz yok boşanmak istiyorum.

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  yaşananlar üzücü gerçi ne olsun bekliyordun ki. zaten grup yapanlar hiç bir zaman gerçek isteklerini söylemiyorlar, karşılarındakine rol yapıyorlar, işte çok zevkli, farklı deneyimler, farklı heyecanlar yaşamak, sırdaş çifter, saygı güven çerçevesinde falan diye yalanlarla pazarlıyorlar. kiminin amacı farklı cinsel dürtürini tatmin etmek, işte gizli gaydır lezdir pasiftir gibi. diğer yandan bunlar olmasa bile ya erkek eziktir yetersizdir yada kadın tatminsizdir başka erkek arayışındadır. bu tip eylemlere girenlerin siz çok mutlu keyifli heyecanlı zevkten dört köşe yaşadıklarını mı sanıyorsunuz. kendi içlerinde pişmanlıklar, huzursuzluk, sürekli kavga, ayrılık, boşlanma, akrabalarından ve toplumdan dışlanma, tabi hastalıklar ve sağlık soruları cabası. bir insan gurup yapıyorsa o kişi güvenilmezdir, o kişinin aklında sorun vardır, ruhunda bozukluk vardır, ya tam bir erkek yada tam bir kadın olamıyordur, dahası ahlak yoksunudur. şimdi bana kızacaklar ama bunlar benim düşüncelerim değil, psikologlar, psikiyatrlar, uzmanlar, doktorlar, insan ve toplum bilimciler söylüyor. bu kadar çok işi bilen insan bunu söylüyorsa biraz kendinde hata aramak lazım, acaba çok yanlış bir yolda mıyım diye kendini sorguya çekmesi lazım.

 2. 8

  bir süre sonra hiç bir şey zevk vermıyor, bir anlık şehvetle olmadık şeyler yapılıyor sonu gelmiyor. önce soft çiftiz diyorlar, normal sürtüşüyorlar, bakıyorlar haz vermiyor birde böylemi denesek deyip erkek erkeğe, kadın kadına yapıyorlar. yetmiyor kim kime giriyor belli olmayan iğrenç ilişkiler yaşıyorlar. sonra bir birinden boşanıyorlar başka kişilere yöneliyorlar. hastalık kapıyorlar, kuş ötmez penis kalkmaz oluyor, vajinada yaralar sivilceler hastalıklar, sonunda köprü altında bedava verse kimse bakmaz oluyor. yazık ya iğrenç bir hayat, sırf şehvetinin kurbanı oluyor, insanlığını ve hayatını kaybediyor. boşanmak hakkınız, böyle biri ile devam etmeniz zaten hiç sağlıklı değil.

 3. 3

  zaten en baştan bunu teklif ettiğinde boşamanız lazımdı. tüm bu olanlardan sonra travma yaşamanız gayet normal. güvendiğin dağlara karlar yaşsa her halde bende depresyona girer insanlara olan güvenimi kaybederdim. yani siz yine iyi bu süreci yönetmeyi başarmışsınız. insanın bir onuru haysiyeti şerefi namusu olur, farkımız budur bizim. buda yoksa zaten bunlara insan demek mantıksız. @erotic-girl şimdi bana kızarlar demiş, yani bir kabahati varsa bunlar yüzüne söylenince zoruna gidiyor kızıyorsa demek ki iyi bir şey yapmıyor. kendi bile yaptığı iğrençliğin bilincinde ki zoruna gidiyor. en azından okuyanlar bu niyette olanlar varsa akıllansınlar böyle pisliğe bulaşmasınlar.

 4. 5

  merhaba, ne yazık ki bu tür vakalar son dönemde sıkça karşımıza çıkmaya başladı. sosyal medyada televizyonda derken her mecrada ahlaksız ilişkiler merak edilir ve yaşanır oldu. eylemler toplumsal yozlaşmaya ve ahlaki olguların değişmesine neden olmakla birlikte, genç yeni nesil bireyleri olumsuz etkilemekte yanlış yönelimlere sebep olmaktadır. düşünce olarak bu yönelimler normal görülmeye başlanmaktadır. lakin bu bir özgürlük yada tercih seçim değildir. zevkler tartışılmaz, bizde böyle seviyoruz diyebileceği, istediğim gibi yaşarım diyebilecekleri bir şey değildir. düşünsenize herkese her şey serbest dense bu toplumda yaşanır mıydı ? tecavüzler, cinayetler derken insanlığın sonu gelirdi. bu tip eylemlerin yanlış olduğu net şekilde anlaşılmalıdır. kocanızdan boşanmanız tabi haklı bir istek ancak buna kesin karar vermeden önce birlikte konuşmalı psikolojik tedavi yolları değerlendirilmelidir. bu sayede eşiniz geçmişte yaptığı hatalarına karşın doğruyu anlayıp daha iyi bir insan olabilir. sizin onu boşamanız belki kendi adınıza çözüm gibi görünüyor olabilir lakin, siz onu bıraktığınızda bu pisliğe bataklığa daha derine saplanacaktır. belki tedavi ile onu kurtarmanız eski güzel günlere dönmeniz mümkün olabilir. gerçekten pişman olan herkes için bir affedilme hakkı bulunmalıdır.

 5. 5

  erkeklerin uçkur sevdasından, şehvet ve azgınlığından dolayı ne oluyorsa hep sonunda kadınlara oluyor. zaten bir erkek neden grup istesin ki, bundakide vajina ondakide vajina, karınsındaki de vajina, yani aynı hesap ama adamın aklında gizliden gizliye pasif olmak varsa poposu kaşınıyorsa o zaman başlıyor grup arayışına. yok ben yapmıyorum, yapmam falan diyene inanmıyorum, mutlaka sonunda erkek erkeğe takılacak kıvama geliyorlar. çünkü kadınlardan alınan zevk bir süre sonra bitiyor, 10 tane kadın olsa hepsi ile takılsa artık aynı gelmeye başlıyor haz vermiyor. sonra ne yapıyor erkek erkeğe ilişki yaşamaya yöneliyor. neticede grup yapanların hepsi biseksüeldir, açık ve net yani.

 6. 4

  çiftlerin bir biri ile uyumlu olması lazım, en baştada cinsel uyum, adam yapamıyorsa, yada kadın yapamıyorsa yetersiz geliyorsa, tutupta üçüncü kişi aramak yerine bu çiftlerin boşanması ayrıldıktan sonra kendilerine uygun bir eş araması gerekiyor. 3lü diye bir birliktelik yok. öyle olsaydı 3lü, 5li falan toplu evlilik olurdu, olmadığına göre bu şekilde bir birliktelik yok. sizin dediğiniz 3lü 5li sapkınlıktna ve fuhuştan öteye bir şey değildir. zaten bunları savunanlar normal diyenler, bu beklentide arayışta olanlar normal değiller. dünyadaki hangi uzamana psikiyatra doktora giderse gitsinler aynı şeyleri duyacakalrdır. onlarda bunu söylüyorsa demek ki var bir bildikleri, bu kişiler demek ki yanlış yoldalar. kendilerine çeki düzen versinler gerekirse tedavi olsunlar.

Bir cevap bırakın