Sevgililer günü için seks ve fantezi önerileri ?

Evlisiniz yada bir partneriniz var. Onunla seks beraber her anızının özel ve unutulmaz olmasını kim istemez ki . 14 şubat sevgililer gününe az bir süre kaldı. Bu özel gün için her zaman seks için hazırlıklı olmak ta fayda vardır. Seks konusunda yapılan en büyük hatalardan biri de panikle beraber ne yapacağımızı bilemez ve bunun sonucunda da kendimizi kontrol edemiyoruz. Bu durumda da istediğimiz heyecan ve zevki alamayabiliyoruz. İlerleyen zamanlarda da cinsel hayatımızda kadın ve en çok ta erkekte cinsel hayatımızın sönük ve durağan monoton sıradan bir şekilde devam etmesi kaçınılmaz bir son gibi oluyor. Buna izin vermemeliyiz. Çiftleri seksten uzaklaştıran ve seksin yapma isteğinin durmasında, ilişkinin rutinleşmesi, modern hayatın koşuşturması yorgunluk gibi sebep etkileri, aşırı internet kullanma, bazı psikolojik sıkıntılar gibi birçok sebep olabilir.

Her daim arzulu olmak özellikle uzun süreli ilişkilerde pek mümkün olamayabilir. Ancak bu bizim elimizde olup düşen libidomuzu monotonlaşan cinsel hayatını canlandırmak yine kendi elimizdedir.

Seksten önce yapılan fantezilerde cinsellikten alınan zevki artırabilmek önemlidir. Çoğu insan şikayetçi ben çok azgın ve sekse düşkün biriyim ama bir keyif alamıyorum diyor. Yatak odanızı ateşlendirecek bir kaç önerimize kulak vermenizi öneririm.

Fantezi çanağı
Küçük kağıtlara beğendiğiniz 5 fanteziyi yazın ve hepsini katlayıp bir kasenin içine atın. Aynı şekilde partneriniz de fantezilerini yazmasını isteyin. Kağıtları karıştırarak  bir tanesini seçin. Seçtiğiniz ortak fantezi hakkında birlikte konuşun.  kimin fantezisi çıktıysa olayın akışını tamamen kendinizi bırakabilirsiniz. Bunu daha eğlenceli hale getirmek için seksi kostümler giyebilirsiniz. Artık ateşli bir seks sırası geldi.

Birbirinize Özel Sorular Sorun
Partneriniz ile uzun zamandır sevişmediniz ve artık seks yapmak ve enerjinizi atmak istiyorsunuz. Ama ikinizin de sevişmeye biraz nazlanıyorsunuz. O zaman bu oyun tam size göre. Birbirinize daha önce sormadığınız soruları sormaya başlayın mesela ilk izlediğin porno film neydi gibi. İlk seks birlikte yaşadığınız en ateşli sevişmenizle ilgili soru sormak. İlk başlarda  biraz tuhaf gelebilir ama birkaç sorudan sonra nasıl eğlendiğinizi göreceksiniz.Zaten birkaç sorudan sonra muhtemelen sevişmeye başlamış olacaksınız.

 

Yorumlar ( 4 )

  1. 14 şubat bizim icin diger gunlerden farki yok cunku sevglimz yok

  2. her zaman ne yapıyorsanız o gün de onu yapın. ama o gün evlilik yıldönümünüz ise o zaman başka. o gün için iyice hazırlanın.

  3. 14 şubat bizim icin diger gunlerden farki yok cunku sevglimz yok

Cevap yazın