Deve toynağı, tayt ile vajina dudaklarını gösterme

Kadınların son dönemlerde benimsediği en çok tayt ile kullanılan vajinanın dudaklarını belirgince görünmesi için tabiri vajinanın kabarık dolgun ve büyük gösteren yani deve toynağı görünümü veren bu iç çamaşırı, kadınlar çok dar giydiklerinde apış aralarında oluşan deve toynağı görüntüsü kesinlikle istemedikleri gereken bir durumdu.
son yıllarda tekrar moda olan taytlar artık spor amacı yanında günlük kullanımı da arttı. Taytın modası ve modellerine her gün bir yenisi eklenir oldu. Vücudu sımsıkı saran taytlar da vajina dekoltesi ortaya çıktı. 2017 yılında çılgın moda akımı vajinanın çizgileri ve görüntüsü belirgin olması için keçi toynağı vajina, deve toynağı vajina görüntüsü veren iç çamaşırları üretiliyor. İlk önceleri Asya ve İngilterece popüler oldu. Vajina dekoltesi için yeni bir iç çamaşırının amacı vajinayı daha kalkık, dolgun kabarık ve ayrık göstermek.Estetik operasyonlardan kaçınanlar için.

mükemmel ideal ve vajina dekoltesini ortaya çıkaran bu iç çamaşırını deneyenlerin ilgisini çekmeyi başaran bu yeni iç çamaşırı deneyenlerden tam not aldı. Konu güzellik ve ilgi çekmek olunca neyle karşılaşacağımız pek belli değil. Kadınların yüzyıllardır güzel görünmek için başvurdukları makyaj gibi klasik yöntemlerle birlikte son yıllarda push-up sütyenler, popo kaldıran külot modasını ve sütyen askılarını ve sütyen dantellerini göstermeye kadar çok dekolte moda akımları ile karşılaştık.

Son dönemlerde çılgın bir trend ile karşı karşıyayız. Deve toynağı (cameltoe) iç çamaşırı! Aslında geçmişten bu yana vajinası doğal olarak deve toynağı yani büyük vajinaya sahip görünümünde olan kadınlar, çeşitli yöntemlerle saklanırdı. ancak zaman içinde değişen güzellik algısı vajina dekoltesinin de artık moda haline geldi. Başta sadece protez şekilde satılan deve toynağı vajinası başlayan bu ürünler, ten rengine göre de çeşitleniyor. Satın alıp külodun önüne takılırken şimdi artık direkt külodunu giyebiliyorsunuz. Pek çok kişi vajinın çizgilerini vajinal hatları kadınların bir iç çamaşırı olduğunu anlamıyor.

Bu trendin uzmanların deyimiyle tasarım vajinalar deniliyor. Vajina operasyonlarının artmasıyla ilgili olduğu tahmin ediliyor. Son zamanlarda artan vajina estetiği ameliyatları, beyazlatma işlemleri ve bu protez iç çamaşırlarının piyasada artışının sebebi ise porno sektörü öncülük etmesi olarak görünüyor.

Bu bilgileride okumalısınız

vajina dekoltelisi veren iç çamaşırı neden giyilir
tayt giyip vajina çizgisini belli eden kadınlar
kızlar tayttan vajinası belli olan var mı
vajina gösterme modası nedir yahu
tazyikli su ile vajina içini yıkamak
kızlar yakışıklı bir erkeğin penisi ve testisleri hakkında kız arkadaşlarınızla konuştuğunuz oluyor mu

Yorumlar ( 8 )

  1. Onu giyecek kiz nadir sayida

  2. vajina çizgisi belli edenler kendi aralarında farklardan dolayı vajina büyük ise deve toynağı vajina küçük ise keçi toynağı diye adlandırılıyormuş! ben şey zannediyordum iç çmaşarı giymeyince belli oluyor diyordum meğer işin gerçeği şöyleymiş özel bir külot varmış onu giyince bu şekiller ortaya çıkıyormuş

  3. çok beğeniyorum dar sıkı taytları kim giyse fena yakışıyor

  4. Öyle giyinip gezen kadınlar bitirici oluyor nedense ve çok dikkat çekici

  5. ben giysem bana bile yakisir:) bence taytin yakismayacagi kimse yok

  6. dikkat çekmek için giyilen bişey ve dikkat de çekiyorlar bazıları kilot bile giymiyor altlarına

  7. çok beğeniyorum dar sıkı taytları kim giyse fena yakışıyor insanı baştan çıkarıyorlar.

Cevap yazın