bana değer vermeyen olgun bir erkekle seks yapıyorum

Soru

sevgilimle ayrıldığımız dönemde internette tanıştım, düşüncelerimi paylaşacak konuşacak biri gibiydi konuşuyorduk da, olgun ruhlu sapık olmayan birisi. sonrası onu tanıdıkça daha güven verdi iş sekse kadar gitti. işin aslı bana değer vermeyen biri derken çok nazik, nezaketli, düşünceli, saygılı, buluşmalara gelirken hediyeler getiriyor falan, üstelik yatakta muhteşem seks yapıyor. beni 27 o ise 40 yaşında, ne yapıyorum ne işim var böyle biriyle diye pişman oluyorum. bana değer vermiyor derken demek istediğim gelecek evlilik falan düşünmüyor. onun elit tavrı ve yatakta çok iyi olması beni cezbediyor bir daha görüşmem derken yine arıyorum. hep bir ayrılıp sonra tekrar yine kendimi kollarında buluyorum. düşününce bende ona karşı bir şey var mı yok, onda bana karşı yok, tek bağlantımız cinsellik. sanki onu devre dışı bırakırsam boşlukta kalacakmışım yalnız kalacakmışım gibide geliyor. nasıl bir kafa anlam veremiyorum kendime, iradesizlik mi, farklı tutkular mı bilemiyorum, ne yapsam onu da bilemiyorum ?

Cevaplar ( 6 )

  1. Burda önemli olan ilişkiden ne beklediğin. Evlenmek çoluk çocuk sahibi olmak için bir ilişki arıyorsan ve bu şahıs uygun kişi değilse ayrılır uygun birisine bakarsın. Ancak anlattıklarından orgazm amaçlı seks odaklı bir ilişki istediğin anlaşılıyor. Bunlar oluyorsa düşünmeden devam et. Ten uyumu, orgazm, yatakta tatmin eden adam bulmak zor bu devirde. Çoğu kadın..ikildiğiyle kalıyor malesef.

  2. Fuckbudyy olarak görüyo dersek yanlış olmaz sanırım sizde öle görmeye başlarsınız daha olur

  3. Bana değer vermeyen olgun bir erkekle seks yapıyorum demişsiniz ama aslında siz adama zerre değer vermıyorsunuz. O sizin gozunuzde sadece fuckbuddy hatta belkı de sugardady… Kimbilir belki siz de onun için sadece fuckbuddy durumunundasınızdır. Ama en nıhayetınde yazdıklarınızdan cıkan sonuc şu ki sizin tek derdiniz onun yerine ikame edecek birini bulamayıp yalnız başınıza kalma korkusu. Dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmak istemiyorsunuz hepsi bu!

  4. Adam guzel haz veriyor siz de oyuncaginizi kaybetmekten korkuyorsunuz evlenseniz gene kollarinda olursunuz ama evlenmeyin de bari kocaniz yanmasin sonra adamı öldürür yazik yani

  5. aşkım ikinizde memnunsanız şikayetçi değilseniz fazla hayat sorgulanmaya gelmez

  6. sualin cevabını kendin vermişsin. böyle iplemeyen bir adamla ne yapacaksın? yine de zevk alıyorsan bu adamla sekse devamke.

Bir cevap bırakın