vajinal orgazm yaşamak istiyorum tekniği nedir

Soru

sevgilim sürekli bana cinsellikte odaklanmadığımı sadece klitoral orgazm yaşadığımı söylüyor. bende sanki bunu başka bir şeymiş gibi anlatıyorsun, vajina tek orgazm da tek, hem sen kadın değilsin ki nerden biliyorsun nasıl orgazm olduğunu diye kızıyorum. oda ısrarla bildiğini iki orgazm şekli olduğunu söylüyor. klitoris orgazmı birde vajina orgazmı var diyor, iyide aynı şey farklı organdan bahsetmiyoruz. bir yerde sitelerde görmüş vajinal orgazm olunca hem erkek hem kadın muhteşem zevk alırmış, orgazm süresi uzun olurmuş, kadın defalarca boşalırmış falan. bende araştırdım bu konuyu, bir grup insan bu şekilde uydurulmuş bir şeye takmışlar. diğer tarafta uzmanlar var onlar işi böyle bir şey olmadığını vajinal orgazm diye uydurdukları şeyin temelde yine klitoral olduğunu söylüyorlar. sevgilimin bu takıntısından gına geldi, işin aslı nedir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    sevgilinizde bilgi kirliliği hat safhada. vajinal orgazm denilen şey klitorisin vajina içinden uyarılmasından başka bir şey değil. yani ortada iki farklı tipte orgazm çeşidi yok. sadece farklı yoldan uyarım var. ayrıca vajinal orgazmda seri şekilde orgazmlar olacak diye bir kural da yok. bu tamamen sizinle ilgili. eğer yoğun uyarılmalara maruz kalırsanız olabilir.

  2. 9

    sevgilin çok porno izliyor galiba, öyle muhteşem çılgın deliren orgazm falan yok onlar hepsi abartı oyunculuktan ibaret. doyurucu yoğun zevk aldığınız orgazmlar var lakin öyle aklını kaybettiren bir durum söz konusu değil. bir kere şunu anlamak lazım vajina içi dokuları zevk almaz, sığ olarak hissederdiniz ama asıl hazzın oluştuğu nokta kliristir. haz klitoris merkezli olarak vajina içine ve çevresine yayılır. eğer erkek seks konusunda deneyimli ise kadının aldığı hazzı bir miktar daha arttırabilir. eğer ki kadında konsantre olur kendi doğru yönlendirirse bu hazzı doygun şekilde yaşar. hani iliklerime kadar hissettim dedikleri olay gerçekleşir. aslında şöyle bir benzetme yapabiliriz. dilinin ucu ile tatmak ve komple ağzına atıp tatmak gibi düşünün, dilinin ucu ile tadarsan az lezzet alırsın, bütün yersen ise verdiği lezzet ve tat daha yoğun ve keyif verisi olur. her iki tadım şeki dil vasıtası ile algılanır, az yada çok tadın tat lezzet değişmez, tek değişen tadın yoğunluğu ve doygunluğudur. orgazmında bunun gibi düşünün.

  3. 2

    vajinal ve klitorali birlikte düşünün gerisi gelecektir. hatta buna temizse oralı da ekleyin. bu esnalarda eller kollar hiç boş durmamalı!

Bir cevap bırakın