seksten değil ön sevişmeden zevk alıyorum

Soru

benim garip bir sorunum var, evlendiğim zamandan beri bu konu kafamı kurcalıyor. normalde çiftler ön sevişme işe başlar sonra sekse geçer ve doyuma ulaşıp ilişkiyi bitirirler. ilk dönemler eşim hiç sevişmiyordu hemen giriyordu, sekse başlıyordu. kendisi boşalıyor ben öyle kalıyordum sonra gidip duş alıyordum. ilerleyen zamanda eşim yokken porno izlemeye başladım, izledikçe filmlerdeki sevişme sahnelerinin beni çok etkilediğini fark ettim. eşime ön sevişme yapmayacaksan sekste yapmayalım dedim. onu zorlayınca razı geldi, öyle 2 öpücüğe hemen sekse geçmek yok dedim 20 dk ön sevişme istiyorum diye direttim. şimdi ön sevişme ile başlıyor, 20 dk okşuyor öpüyor kokluyor yalıyor falan sonuna doğru çok heyecanlanıyorum bir anda vajinamda kasılmalar ve peşine orgazm oluyorum. tabi oda beni böyle görünce daha çok gaza geliyor. lakin seks yaparken hiç orgazm olamıyorum, sadece ön sevişmede etkilenip orgazm oluyorum, bi kere inat etti 30 dk uğraştı seks yaparken bende kendimi zorladım yok seks yaparken orgazm olamıyorum. niye böyle oluyor anlam veremiyorum, benim sorunum ne olabilir ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    zaten cinselliğin bayanlar için en haz veren bölüm, sok çıkar yapmak değil ön sevişme yaşadıkları kısımdır. sizinde belki odaklanma belki geçmişte mastürbasyon alışlanlığı varsa adaptasyon sorunları yaşıyor olabilirsiniz. uyarımda azalma hissizlik dikakt dağınıklığı farklı durumlar söz konusu, kim bilir psikolojik olma bile ihtimali var.

  2. 2

    eşin girdikten sonra sadece gir çık yapıyor olabilir. ön sevişme tarzı devam ederken gir çık yapmaya devam edebilir bir müddet. bu çözüm olabilir belki.

Bir cevap bırakın