erkeklerle orgazm olana kadar sevişmek istiyorum ama seks yapmadan

Soru

ben 28 yaşındayım daha önce bir çok sevgilim oldu ve hiç biri ile tam bir cinsellik yaşamadım. hepsiyle seviştim hatta bunu orgazm olana kadar yaptım. sorun şu ön sevişme falan çok haz veriyor ama cinsel ilişki yaşmak istemiyorum. cinsellik benim için ön sevişmeden ibaret. bir sürü erkekle sevişebilirim ama tam bir cinsel birleşme kesinlikle istemiyorum. bunu sevgililerime baştan söyledim hepsi benim için sorun yok, bende sevişmeyi çok seviyorum dedi ama cinsel ilişkiden sonra zevk alamadım tatmin olamadım bir kere gireyim falan oluyorlar yapmayınca da kızıyorlar. baştan kabul etmelerine rağmen sonra istekleri değişiyor. hatta son sevgilim beni kullandın tatmin olmak için sonra kenara attın diyor, madem böyle olması rahatsız ediyordu seni niye benimle ilişki yaşadın, baştan hayır deseydin diyorum. hep erkeklerde bunu gördüm, niye böyle oluyor, sonra niye değişiyorlar ? niye sadece sevişmek onlara yetmiyor ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 5

  cünkü içine girmek çok daha zevkli gelicek. o başarı duygusunu yaşamak ister

 2. 8

  erkekler böyledir, çünkü kendilerini bir şey sanma egoları var. düşünceleri şöyle hele bir ilişkiye başlayalım da ben onu zevkten delirtince dayanamaz kapıları açar içeri girmemi ister bende dalarım diye kuruyorlar. gel gör hiçte düşündükleri gibi olmuyor, egoları dibe vurunca beklediği olmayınca morali bozuluyor çok fena hırs yapıyorlar. hani derler ya erkekten arkadaş olmaz diye doğru yani. senin de bu konuda geride durman lazım, bir erkekle sevişip sonra oh tamam ben tatmin oldum diymezsin, sonunda şiddete ve tecavüze maruz kalabilirsin.

 3. 3

  genelde kadınlar cinsellikte naz yapmaları, cinsellik istememeleri, istediklerini açıkça söylemeden anlaşılmayı beklemeleriyle bilindiğinden sevgili evresine gelmiş erkekler bir cinsellik şansları varsa ve kadın istemediğini belirtse bile bunu denerler. yani hiçbiri senin söylediklerin konusunda ciddi olduğunu düşünerek oraya gelmemiştir muhtemelen. ve partnerleri onu cinsellik evresinde rededincede ayırdığı vaktin boşa gitmesiyle üzülücektir normal olarak. başarısız oldu partneriyle birleşemedi. ama bu aşağılanma karşısındada ağlamıycaktır ve kızarak belli edicektir. kısaca partner seçiminde söslere çok güvenmemen ve senin gibi cinsellikten beklentisi birleşme olmıyan belki daha asexsuel bireyler tercih etmen daha iyi olacaktır.

 4. 2

  bi kere adamın kendini frenlemesi zor, diyorsun ki asistlik yapıp topu ayağına vereceğim ama adam kaleye gol atmayacak. hangi adam dayanır buna, hepsi muhtemelen gelişine yapıştırmaya bakarlar. bu noktada hatanız var, adamalrdan böyle bir şey istememeniz gerekiyor. ayrıca @diana doğru diyor tecavüze bile maruz kalabilrisiniz.

 5. 5

  bak baştan uyardığın için haklısın. fakat normal insanlar bedenim erkek olduğu için erkekler adına konuşacağım erkekler cinsel olarak uyarıldığında, azdığında penisleri sertleşir ve penis sertleşince canı güzel hissettirecek bir deliğe sokmak ister. kadınların da içeri bir şey sokulmasından zevk alınacak yapıda olduklarını okumuştum. öncelikle sinirsel olarak zevk alamıyorsanız doktora görünün. bu şekilde bir erkek bulmanız zor fakat kabul edecek duygusal bir erkek bulabilirsiniz sadece detaylı aramanız lazım. mesela ben gayim başka gayleri öyle elimi kolumu sallayarak bulamam bunun için internette ayrılmış ortamlara girmem gerek. bence sizin de bu şekilde yönelim açısından değil de cinsel kimlik açısından farklılık durumunuz var. kolay değil işte farklılıklar ama bu şekilde hissettiğimiz için katlanılabilir. bir yemeği sevmiyorsan onun getirdiği zorluklara da katlanacaksın misali.

 6. 5

  sen bir kere hiç orgazm olamamışsın! orgazm olmak için tam birleşeyi yapman gerekir ki doruklara çıkabilesin, sürtünme yoluyla küçük orgazm oluyorsun ve cinsellik bundan ibaret zannediyorsun. cinselliği yaşamalısın hatta ruhuna kadar hissetmelisin. ancak o zaman tam doyuma ulaşabilirsin.

 7. 2

  hiçbir erkeğe sadece sevişmeyle tatminlik gelmez.. illa ki son olacak.. elle bile boşaltsan akılda kalır.. gir çık olmadan bir erkek ilişkiye girdim diyemez.. başta ne kadar tamam sadece sevişelim deseler de bu ilk anın mutluluğu ile olur.. ilişki sırasında sürteyim gireyim vs der.. çünkü canı ister.. kadınlarda bu olay farklı.. kadınlar girmeden de haz alabiliyor.. ama herkes böyle değil yani.. sonuç olarak erkekler tam bir birleşme olmazsa eksik hisseder ve tat almaz yani.. buna göre tedbirini al ya da ona göre ayak uydur derim ben.

 8. 5

  merhaba, sevişmek bencede seksten çok daha haz verici ve çok daha uzun süren, suresini kontrol edebildiğin ve bir vücudu en ince ayrıntısına kadar tanıyabildiğin daha haz verici birşey..

 9. 2

  sevgilin yanına geldiği zaman penis kafesi tak kilidi sende olsun istediğin kadar sevişirsin. sevgilin erekte olamaz kilidi açman için yalvarır açmadıkça daha da ateşlenip daha iyi sevişir.

 10. 2

  aradığın kişiyi bulamamışsın, senelerce bakire sevgililerimle sadece seviştim bir şekilde boşalıyordum. öpüşmek göğüslerini emmek vajina yalamak bunlar benim için müthiş sevgiler lla içine girmem gerekmiyor.

 11. 0

  yâni bu ; pastayı yiyip çileğini yememek, ekmek kadayıfını yiyip kaymağını yememek gibi bir şey. tamam öpüşmek güzel bir şeydir amma normal bir erkek daha ilerisini de ister. o yüzden de bilhassa türk erkekleri içinde böyle öpüşmekle yalamakla yetinen çok azdır. bir yaşıma daha girdim 🤪😬🤐😶😐😑😒🤪

Bir cevap bırakın