cinsel ilişkide eşimle orgazm sorunu yaşıyoruz

Soru

öncelikle merhabalar. ben 22 yaşında 8 aylık evli biriyim. eşimin orgazm problemi var yada ben de problem var bilemiyorum. eşim çok geç orgazm oluyor, içinde gidip gelirken nerdeyse 40-60 dakika yapmama rağmen git-gelle. kendini okşamadan orgazm olması istisnalar dışında olmuyor. kendini okşadığında bile ben gidip gelirken zor oluyor. istek ıslanma zevk alma kasılma hepsi oluyor. vajinası penisimi hapsediyor bazen gidip gelirken zorlandığım dahi oluyor. çok sulandığındaysa boşluğa girer gibi oluyorum açıkçası. oralde rahatça boşaltıyorum, yeterli ön sevişme yapıyoruz ama git-gel yaparken uzun süre dayanmama rağmen olmuyor işte. misyonerde çok kasıldığında devam etsem gelecek gibi oluyor ama 10-15 dakika aynı ritimde yaptığım için o an devam edemiyorum. mesela doggyde hiç ritmi bozmadan devam etsem de yine boşalamıyor çok sevmesine rağmen. eşim 170 boyunda 23 yaşında, benle evlenmeden 1.5 yıl önce bir evlilik geçiyor başından, 2 aylık. sonra boşanıyor ve başka ilişkisi de olmuyor. acaba eski eşinin penisi çok mu büyüktü. ancak benim penisimi bacak omuza da alırken acıyor canı azda olsa. benim penisimde 15-16 santim orta kalınlıkta normal. acaba neden orgazm olmuyor olabilir ? dediğim gibi vajinası bol değil dar, sadece çok sulandığında boşluğa giriyormuşum gibi oluyor ben de. sizin yorumunuz nedir, neden böyle sorunlar yaşıyoruz ?

Cevaplar ( 2 )

  1. genelde fiziksel sorun yoksa geriye psikolojik sorunlar kalıyor. sen fazla kafaya takıyorsun o da stres oluyor odaklanamıyorsa ilişki kötü gitmeye başlıyor. bir kaç kere kötü gittimi bu sefer performans endişesi başlıyor, ya yine olmazsa ya yine yapamazsak gibi insanın içinde olumsuz hissiyat arttıkça artıyor. sonunda sürekli başarısız olmaya başlıyorsun. moral yüksek olmalı, psikoloji sağlam olmalı, özgüven tam olmalı, yoksa diğer türlü herşey daha da kötüye gider.

  2. ön sevişmede sıkıntı var demekki şayet fizyolojik bir rahatsızlığı yoksa. dediğin sürede defalarca boşalır tutkuku bir sevişme sağlam bir oralın ardından gir içine aynı klitorisini uyarsın çabuk orgazm olur

Bir cevap bırakın