uyarıldıktan sonra boşalmayınca yaşadığım testis ağrısının zararı var mı

Soru

merhabalar, ben 18 yaşında erkeğim. şimdi öncelikle benim bir sevgilim var ve birlikte vakit geçiriyoruz. bazen beraber sarılıp oturuyoruz, ona yaslanıyorum vs. vs. ve bazı şeyler olurken elimde olmayan bir şekilde uyarılıyorum organım da kalkıyor sonuç olarak. ben de umursamıyorum. bu daha önce bir kez daha olmuştu, şimdi ise tekrar oldu. uzun süre öyle uyarılı kaldıktan sonra yanından ayrıldım ve eve yürümeye başladım fakat sol testisim ağrımaya başladı. eve gelip karnımı da doyurdum fakat hâlâ devam ediyor. bu normal midir, yoksa bir zararı var mıdır? lütfen yardımcı olur musunuz ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  bu gibi ağrılar bazen başka ağrılarla karıştırılıyor, azgınlıktandır deyip geçilebiliyor, gerçeği öğrenince tedavi süreci için geç kalınmış oluyor. cinsel birikme sonucu ağrı sızlama olabilir. bir nevi birikme oluşacağı için kişi rahatlama ihtiyacı duyabilir. buda damarlarda kanalalrda deformasyon oluşturabilir. yani kendini zorlamanın anlamı yok, şiştiyse gazını alacaksın. bazı varikosel yada iltihap gibi rahatsızlıklar da benzer ağrı yapabilir, belki doktora danışmak iyi olabilir.

 2. 2

  muhtemel kuvvettle cinsel istekden dolayi bosal ve rahatla boyle oldugunda dene yine gecmiyorsa bir doktora görün

 3. 6

  bu normal bir şey.. sen uyarılıyorsun kasların geriliyor ve o şekilde kalıyor, ancak boşalma olmadığı için bu defa sızlamaya başlıyor.. bu durumda olmamak için ya kendini tutacaksın, tutamıyorsan da uzun süre bu şekilde durmamaya bakacaksın.. eve gittiğinde kendi kendine boşalırsan yarım saat sürmez sızısı geçer merak etme.. ama dediğin olay dışında olan bir sızı varsa bu sıkıntılı bir durum olabilir..

  • 4

   çok teşekkürler herkese, yazdıktan sonra dediğiniz gibi yapmıştım ve çözüm de oldu. ılık bir duş da alıp uzanınca bir süre sonra ağrı kalmadı.

 4. 3

  sağlık olarak yok ama senin için var o ağrıyla uğraşırsın bence zorlama belli ki çok ezmişsin penisini acemisin kızcağıza da günah belli ki kuru kuru üste çıkıp sürtünme yapmışsin

Bir cevap bırakın