tek gecelik ilişki yaşadıktan sonra zarifçe yok olmanın yöntemi var mı

Soru

aslında başlık tam olarak olayı özetliyor. bir kızla tanışıyorum 1-2 hafta konuşuyor görüşüyorum, aradığım cinsel tatminden öteye bir şey değil diyorum. karşılıklı güzel birkaç saat geçirdikten sonra tadımız kaçmadan yolumuza bakmamız lazım diyorum. daha fazlasına belki yine kafamız uyarsa yaşarız diyorum her şey net şekilde anlaşılıyor ve kabul ediliyor. ilişki yaşandıktan sonra, pislik aşağılık adi şerefsiz oluyorum. 🙁 baştan anlaşırken ne güzeldi sonra niye kötü oluyorum, yalan söylemiyorum aldatmıyorum. nasıl bir ilişki sürdürmek ne demek lazım sonradan bu duruma gelmeyelim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 1

  bro tek kişilik ilişki için ne çabuk kız bulunuyorsunuz sonra sevişip sabahına kaçıp gidiyorsunuz ben 8-9 ay bi kızın peşinden koşup anca bi çay-kahve içip bi kaç kez telefondan görüşebiliyorum. nedir sizde ki bu şeytan tüyü 🙂 bize de anlatın yahu öğrenip uygulayalım sap gibi geziyorum ben

  • 4

   buna da inandınız ise bravo öyle önüne gelenle yatması kolay birşey degil

 2. 4

  yaşadığınız tek gecelik ilişkiler çok tehlikeli o yüzden çiçekten çiçeğe yerine düzenli bir ilişkiye yelken açın derim

 3. 3

  en güzeli böyle b*ktan ilişkilere hiç bulşamamak, sitede okumuştum bu sözü kanalizasyona girip üstünüz temiz çıkmayı beklemeyin, illa üstünüze pislik bulaşır diye. işte bu söz yine burda çok iyi işe yarıyor. o dediğiniz olmuyor, zarifçe yok olamıyorsunuz, illa başınıza bella gelecek, çünkü olmadık işler yapıyorsunuz. olmaz olmaz demeyin gün gelecek birine çok aşık olacaksınız evlenecek çoluk çocuk sahibi olacaksınız işte tam bu noktada hayatınzı mahvolacak, bu güne kadar hayatını mahvettikleriniz birer birer karşınıza çıkacak yüzünüze tükürecek sürekli sizi rahatsız edecek korka utana yaşamaya çalışacaksınız. sanmayın hayat böyle zevkli geçecek.

Bir cevap bırakın