Sürtünmek kadınlara ne kadar zevk veriyor ve erkeğe zararı var mı?

Soru

Merhaba, kız arkadaşım ile birlikte yavaş yavaş yakınlaşıyoruz birlikte uzun süre boyunca sürtünüyoruz ve gerçekten keyif aldığını görebiliyorum. Bu aldığı haz penisimin onun klistorisine sürtmesinden mi oluşuyor? Ayrıca fizyolojik olarak bana bir zararı var mı?

Cevaplar ( 3 )

 1. 2

  merhaba, ilişkide haz veren şeyin penetrasyon (sok-çıkar) olduğu düşünülür, oysa asıl haz veren şeyler gözden kaçırılır sadece penetrasyona odaklanılır. kadınları en çok etkileyen haz veren şey dokunuşlardır. okşamak dokunmak, vücuduna öpücükler kondurmak, vajinasına dokunmak, dil darbeleri ile uyarmak, penis ile vajina üzerine baskı yapmak kaygan ıslak biçimde sürtünmek gibi şeyler ilişkiden çok daha fazla zevk verecektir. bu sayede kadın cinselliğe, tüm bedeni üzerinde hissettiklerine ve hazza odaklanmasını sağlayarak orgazmı kolaylaştırır. bu sebeple şehvetli tutkulu öpüşme, sevişme, okşama, dokunma gibi uyaranlar kadınlar için penetrasyondan daha değerlidir. her iki taraf için sürtünmenin bir zararı yok, ancak kuru olması sürtünmenin fazla olması sebebi ile dokularda tahriş yıpranmaya sebebiyet verebilir. bu sebeple önce hijyen, sonrasında korunma yöntemlerine dikkat etmek ve kaydırıcı ürünler kullanmak akıllıca bir hareket olacaktır.

 2. 1

  sürtünmek dokunmak okşamak öpmek yalamak her neyse işte bana seks yapmaktan daha çok zek veriyor. baştan bunlarla başlayıp sonunda da doyurucu bir seks deneyim yaşamak kadını fazlaca rahatlatır.

  • 2

   erotic ağzının tadını biliyorsun 😛 zevkli olur zararı olmaz en azından ben bu güne kadar görmedin duymadım

Bir cevap bırakın