cinsel ilişkiden sonra testislerde ağrı ve şişme oldu

Soru

merhaba, eşimle pazartesi akşamı her zaman ki gibi fantezilerden sonra cinsel ilişkiye girdik. ilişkinin sonuna doğru testislerimde sızlama ve ağrı hissediyordum boşalınca geçer diye devam ettim. ancak ilişkiden sonrada ağrımaya devam etti. yazmayı unuttum yaşım 44 sertleşme sorunu yaşadığım için penis halkası mı diyorlar testis halkası mı yada testis lastiği işte her neyse ondan kullanıyorum. acaba sebep bu olabilir mi, eskiden de benzer şey olmuştu ama çabucak geçmişti 5 gün oldu hala ağrı devam ediyor, üstelik sağ taraftaki testis şişmiş gibi görünüyor. korkmaya başladım doktorluk bir durum var mı acaba ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  muhtemelen kullandığınız penis halkası testisleri sıkıştırmış sizde seks esnasında o heyecanla ciddiye almayınca zorlamış ve bir damarın zarar görmesine yada patlamasına neden olmuş olabilirsiniz. eğer testislerde ezilme gibi durumlar varsa yine aynı şekilde şişme ve ağrı olabilir. geçen süreçte ağrının şiddeti arttı mı azaldı mı bu önemli, eğer artıyorsa bu durum hiç iyiye yorumlanmaz acile de olsa doktora gitmeli muayene olmalısınız. eğer ağrı ilk zamanlara göre daha az ise hasar oluşmuş ve yavaş şekilde iyileşiyor demektir. testisleri konforlu tutun, bir süre cinsellikten uzak durun ki zorlanmasın.

  • 2

   cevapladığınız için tşk ederim, sanıyorum ben hata yapmışım dinlendirmek yerine perşembe akşamıda ilişkiye girdim, belki geçer diye düşündüm. aslında ağrı biraz azalmıştı ilişki sonrası daha çok arttı. iyice dinlendirsem geçecekti sanki. doktora gitmeye çekiniyorum açıkçası. yine pazartesi ağrı azalmazsa randevu alır giderim artık. penis halkasını kullanırken dikkat etmem lazımdı, dediğiniz gibi ben biraz umursamaz davrandım.

 2. 5

  belki kullandığın penis halkası çok dardır fazla sıktığı için damarları ezmiş olabilir. ereksiyon halkası iyi işe yarıyor penisi dik ayakta tutuyor ama doğru ölçüde olması önemli bir konu. belki lastik yerine bu halkaların sabit ölçüde plastik olanları var onlar daha iyi olabilir istersen birde bunları dene. damarları zorladıysan o zaman bir süre cinsellikten uzak dur penisi zorlama dinlensin. bu arada penisin renginde değişme, kararma, morarma, kızarma, şeklinde değişme, yamulma gibi şeyler görürsen hiç bekleme hemen doktora git, bu durumda damar yırtılması yada patlaması ihtimali var demektir.

 3. 5

  penis halkası yerine bitkisel ürünler kullanmayı denediniz mi? ben çok faydasını gördüm sizi yanlış yönlendirmek istemem ama bir göz atsanız fena olmaz, hayat kurtarıyor özellikle neşeli bir cinsel hayatınız varsa olmazsa olmazıdır

 4. 4

  sen halkayı boş ver epimedyum al hiç sorun olmayacak ben yıllardır kullanıyorum. dimdik canavar gibi hazır sen nezaman istersen o zaman iner

Bir cevap bırakın