sürekli cinsel ilaç kullanmanın zararları nelerdir

Soru

Merhabalar, Sizce sürekli vaigra ve muadili ilaçlar tüketmenin ne gibi zararları olabilir? Etken maddeleri incelendiğinde aksine faydalı içerikler olduğu söyleniyor. Peki bu ilaçları sürekli kullanırsak ne olur?

Cevaplar ( 4 )

  1. ilaç kullanmak iyidir, iyidir derken ihtiyaç durumunda sorunları gidermek için öyle keydi kullanımı kast etmedim. işte ihtiyaç olunca kullanıyor gerekli etkliyi görüyorsun. burada bir sorun çıkıyor sürekli kullanmanın tek zararı vücüdun ilaç içindeki etken maddeye alışıyor olması, alışınca ne olur bu ürünü kullandığınızda alacağınız etki tepki çok daha fazla azalır. misal bir kutu 100 tane hap aldınız, ilk defa kullanınca kanka muhteşem bir şeymiş bu dersiniz çok iyi etki alırsınız. lakin 99-100 üüncü hapı kullanırken acaba bınlar dururken bozuldumu, hiç bir etkisi yok fayda görmedim dersiniz. değişen birşey yok ancak siz sürekli kullandığınız için vücudunuz buna alıştı. yok hap kullanınca ölürsün flana diyorlar onlar sallama şehir efsanesi hiç alakası yok. öleceksen zaten bir raatsızlığın vardır ondan ölürsün, hap kullandı diye ölen yok o uydurma bi kere. o sebeple aşırıya gitmeden ihtiyaç durumunda kullanmak önemli bir faktör. şeker yer gibi etkisi güzel diye aklına geldikçe birer birer yutarsan en kötü kendi performansını mahvedersin.

  2. Her şeyde olduğu gibi tabiki aşırı kullanmak kişiye zarar verir. Ancak ihtiyaç oluştuğu durumlarda kullanmak belirgin bir fayda sağlar. Tercihen bitkisel tabanlı daha soft urunler kullanmak olumlu bir seçim olur.

  3. sürekli cinsel ilaç kullanmak bağımlılık yapar ( bu bağımlılık psikolojik bağımlılık ) ilerleyen zamanlarda ilaçsız birliktelik yaşayamaz olursun hep bir eksiklik hissedersin. bu ilaçları ilk kez birlikte olduğun ve kendine bağlamak istediğin ( heycandan erken boşalmak yada sertleşme sorunu yaşamamak istediğin ) partnerinde ilk birliktelikte 1 kez kullan sonra kendi gücünle devam et. her seferinde kullanırsan zamanla kendi gücünü kaybetmeye başlarsın buda erken yaşta erkekliğini bitirirsin …

  4. Doktor kontrolünde planlı kullanılmayan tüm ilaçlar zararlıdır bir tek o değil

Bir cevap bırakın