sigortanın yada sgk karşıladığı cinsel ilaçlar

Soru

Merhabalar ben 28 yaşındayım, eşimde 34. yıllardır sertleşme ve erken boşalma sorunları yaşıyor birkaç doktor gezdik, her şey normal dediler. yine takviye maksatlı hem de psikolojik olarak faydası olabilecek bir ilaç yazmasını istedik ancak sigortanın bu tip ilaçları karışlamadığını ve fiyatlarının pahalı olduğunu söyleyince vazgeçtik. acaba bu konuda bilgisi olan, sgk nin karşıladığı cinsel ilaç var mı varsa hangileri yazabilir misiniz ? üstelik bu bir sorun rahatsızlık değilmi neden tedavi için bu ilaçlar karşılanmıyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  internet üzerinden araştırın olmadı sağlam siteden alın

 2. 2

  sigortanın karşıladığı ilaç var mı bilmiyorum ama internette satılan ürünler var bu konu ile ilgili. ne kadar sağlıklı ya da değil bilmiyorum tabi ama temin etmek zor değil. fiyat olarak da ulaşılması çok zor değil. deneme amacıyla doktora sorularak uygun görülmesi halinde alınabilir.

 3. 6

  boşuna aramayın öyle bir ilaç yok, üstelik yanılıyorsunuz bunlar tedavi için değil geçici ürünlerdir, zaten sizde demişsiniz doktorlar normal sorun yok dediler diye, yani gerçekten ihtiyaç yok siz keyfe keder istiyorsunuz. öyle her isteyene yada doktora gidip inmiyor kalkmıyor diyene ilaç yazıp sigorta ödese sadece bu sebepten sigorta batar. bahane ile gider ilaç yazdırıp alınca akıllılık yapıp internetten para ile satarlar. sigorta bir tek mutluluk çubuğu gibi ameliyatları karşılıyor. yoksa sizin düşündüğünüz gibi cinsel fantazi ürünlerinin ücretini niye karşılasın.

  • 5

   yok artık daha neler, sigotranın karşıladığı, dildo vibratör falanda varmı 🙂 zevki sefa ürünlerini niye karşılasınlar, o dedikleriniz hepsi tedavi dışı ekstra keyife keder zevk ürünleri.

 4. 3

  marketten ped almaya utanıyorsak isteyemiyorsak cinsel hapı nasıl eczaneden isteyeceğiz bilmiyorum

  • 6

   buda özgüvenimizin diplerde olduğunu, ancak herşeyin atıp tutmaktan ibaret olduğunu, yapamadığımız şeyleri hayal edip sonrada masal anlattığımızın kanıtıdır.

 5. 5

  merhaba, bu tip ilaçların hiç biri deri ödeme kapsamında değildir, hiç bir ülkede keyfi zevk ürünleri karşılanmaz. eğer bir sağlık sorunu varsa tedavi maksatlı çözüm sunan ürünler ilaçlar karşılanır. doktora giderek ısrarcı olmak ve sipariş usulü bir şeyler istemek zaten başlı başına yanlış bir harekettir.

Bir cevap bırakın