penisin içime girmesi korkutuyor bayan azdırıcı işe yararmı

Soru

Erkek arkadaşımla beraber öpüşüyoruz sevişiyoruz istekte bir sorun yok ama iş cinsel birleşmeye gelince korkuyorum. Penisin içime girmesi korkutuyor. Bayan azdırıcı işe yarar mı bu konuda ?

Cevaplar ( 6 )

  1. bence işe yaramaz çünkü bu dediğiniz azdırıcı gibi şeyler sadece libidoyu arttırıyor bir nevi isteklendiriyor. ancak sizde ilişki korkusu varsa psikolojik olarak olumsuz etkilenirsiniz ne kadar azmış olsanızda dediğiniz gibi penisin vajinaya girme eylemini düşünür stres yaparsınız. kaslarını gerilir bir türlü gevşeyemezsiniz. hatta gözünüsü kapatıp bacakalrınızı iki yana açıp sevgilinize gir içeri deseniz bile giremez çünkü vajina kasları kasılarak buna müsade etmez zorlayınca da çok acı duyarsınız. fazla zorlamak korkualrı acıyı arttırır vajinismus benzeri soruna tutulursunuz. bu girme olayını beyninizde bitirmeniz, pozitivize etmeniz lazım, ilaç çözüm değil.

  2. penisin girme korkusu çok başka bir sorun. cinsel istekle ilgili değil. genelde vajinismus benzeri sorunu olan kadınlarda ilk evrelerde görülebilen bir durum. cinsel isteği tam herşey tam ama mesele cinsel birleşmeye gelince korku ve kasılma ile birleşme imkansızlaşır. eğer bir kere bu korkuyu atar kendinizi rahat hissederseniz sonraki sefer için böyle bir endişe yaşamazsınız. azdırıcı gibi şeylerin kullanımına hiç gerek yok. tek kullanmanız gereken kaliteli bir kayganlaştırıcı krem yada jel.

  3. Bildiğin herşeyi bir kenara bırak abartılı şehir efsaneleri o duydukların. Yemek yemek kadar normal şeyler bunlar

  4. azdırıcı ilacın psikoklojik korkulara faydası yok. eğer ki ilişki yaşamktan korkuyorsanız bunu direk ilişkiye başlayarak değil ilk etapta daha yüzeysel hareketlerle yaşayın. mesela parmak sokun sonra parmak sayısını arttırın, ince dildo gibi oyuncakları deneyin kendinizi hazır hissedince penis ile denersiniz.

  5. Yeterli uyarılma sonrası üzerindeyken habersizce içine girebilir.Öncesinden ben giriyorum diye sana söylemesine gerek yok habersiz bir itelemeyle kayganlıkla girer sen bile anlamazsın

  6. evlendikten sonra bile böyle olanlar var. evlenin doya doya cinsellik yaşayın. pelesenk oldu ama tamamen psikolojik. ön sevişmede sizi iyi rahatlatmalı yalnız. ön sevişmeyi biraz uzun tutsanız faydalı olur.

Bir cevap bırakın