lokal anestezi kremlerinin cinsel ilişkide kullanılması doğrumu

Soru

Merhabalar, an****l adında lokal anestezi kremi varmış. Bunu kullanıp fayda gören var mı? Maksadım kendim zevk almak değildi karşıdakine zevk verip boşalmadan çıkmamayı sağlamak istiyorum. İse yarar mi sizce?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  bu tür ürünler erkeğin uzun süre boşalmasını önlüyor bu da partnerinizle daha uzun soluklu cinsel birliktelik sağlıyor

 2. 7

  bro yanlış bilgi, hataya düşüp olmadık şeyleri farklı maksatla kullanma. dediğin ürün kana karışıp kalp kapakçıklarına ve kaslarına etki edip ritim bozukluklarına dolayısı ile kalp krizine sebep olabiliyor. doktor çok elzem ise mecbur ise faydası zararından çok ise kullanılmasını öneriyor. öyle senin dediğin gibi alıp kullanılıyor olsaydı, meşhur bilindik prezervatif markalarının bir sürü kaydırıcı ürünü var onlar gibi kocaman 100 ml lik tüplerde yaparlar tüm marketlerde satarlardı. hem kendini hem sevgilini riske atıyorsun. sadece kalp krizi değil dokularda aşırı hassasiyete de sebep oluyor. şimdi kullanıp uyuşturacaksın ama bir sonraki sefere kullanmadın da daha aşırı hassas olup daha çabuk boşalmaya başlayacaksın. ayrıca vücut tarafından atılması zor karaciğer de birikerek enzimlerde bozulmalara fonksiyon kayıplarına bile neden olabilir. arkadaşım acil tıp teknikeri bu tür konularla ilgili çok fazla bilgisi var. bilmeden böyle hayata düşen varsa okusun hatadan dönsün diye uzun uzun anlatmaya çalıştım.

 3. 4

  emziren bir arkadaşım meme ucundaki yaralar için kullanmıştı bir dönem o ara zaten çocuğunuda emziremedi doktor dikkatli kullanmasını önermiş. @kurt_like dediği gibi maksadı dışında kullanmayın farkında olmadan kendinize zarar vermeyin. ayrıyetten bildiğim kadarı ile bu iş için geciktirici spreyler var onları tercih edin.

  • 4

   aynen krem yerine geciktirmek için kullanılan kaliteli deodorant gibi basınçlı metal tüpte super veiga geciktirici sprey var. bunlardan kullan işini fazlası ile görecektir. hem sprey tipi olduğu için cilt tarafından daha kolay emiliyor. ancak kaydırıcı değil, kaydırma için ayrıyeten kayganlaştırıcı krem alman lazım. mesela penis ereksiyondayken 1-2 fıs penis başına sıkıp elle ovuşturup yedir, 5 dk içinde aksiyona hazırsın.

Bir cevap bırakın