erkekler için cinsel istek ilaç kullanmadan nasıl artırılır

Soru

Sevgilimle haftada en fazla bir sefer beraber olabiliyoruz cinsel isteği pek yok ilaç kullanmak da istemiyor, Bazı besinlerle istekli hale gelebilir mi ?

yanıtlandı
6 gün5 Cevap428 defa okundu
  • 2

Cevaplar ( 5 )

  1. erkekler yaş ilerledikçe daha az cinsel aktivite yaparlar. gençlik yıllarında tavşan yaş gittikçe kaplumbağa olurlar. bu noktada erotizm ve sağlıklı beslenmek dinç kalmak önemli. spor yapmıyor, sigara alkol varsa, yediklerine dikkat etmiyorsa, şeker kalp tansiyon gibi hastalıklar varsa performansı gittikçe düşer. anlayacağınız yaşam kalitesini arttırmak gerek, sadece birşeyler yemekle yada birkaç hap kullanmakla çok fazla etki almak mümkün değil.

  2. Bir süre sonra terk edeceğin kisiyi tamir etmeye calismak ve bunu burada sormak manasiz

  3. Bende de isteksizlik vardı meğerse kanda demir seviyem çok düşmüş kanda demir seviyesi düşünce isteksizlik oluyormuş kan değerlerine baktırmasını tavsiye ederim.

    • @halil arkadaşımızın söylediği gibi kandaki demir vitamini azalması olabilir ve bir erkeğin cinsel isteğini bir ilaçtan daha fazla ne arttırabilir tabiki de partnerinin onu deli gibi arzulaması adeta onun için özel olduğunu hissettirmesi. kadının kendine bakması giymesi kuşanması da erkeğin cinsel performansını etkileyen unsurlardandır cinsel istek arttırıcı ürünler de burada etkisi kullanılırsa daha iyi olacağını düşünüyorum.

  4. adamdan performans almak istiyorsan iyi besleyeceksin, moralini hoş tutacaksın, sürekli erotik mesajlar göndereceksin, her an onu tahrik edecek canlandıracak şeyler yapacaksın ve en önemlisi gerekiyorsa erkek haplarından kullanacak. diğer türlü kendini yetersiz hissetmeye bağlar psikolojik olarak daha da başarısız olur.

Bir cevap bırakın