sevişirken vajina dudaklarım tahriş olmuş gibi acıyor zevk alsam bile acıdan boşalamıyorum

Soru

sevişirken vajina dudaklarım tahriş olmuş gibi acıyor yanıyor sertlikten dolayı değil organım yanıyor bundan dolayı boşalamıyorum zevk almaya odaklanamıyorum bile araştırdığımda ilk zamanlar oluyor denmiş ama her yapmamızda oluyor mikrop kapmış vs. bişe olabilir mi yoksa zamanla olur mu merak ediyorum?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    normalde kuruluk olur sürtünme olunca tahriş olur falan ama öyle ilişkiyi çok etkilemez, sulanma varsa yada kaydırıcı kullanmaya rağmen acıma oluyorsa hastalık gibi bir durum düşünülebilir. vajinal enfeksiyonlar, idrar yolları enfeksiyonları gibi durumlar olabilir. bu gibi durumlarda vücut sıvılarında koku olması muhtemel. bu koku ter koksu ve havasız kalma sonucu oluşan koku ile karıştırılabilir. bazı viral enfeksiyonlarda kokuda olmaz, üstelik bu tip enfeksiyonlarda sadece sizin tedavi olmanız yetmez, erkek erkadaşınızda da olur onunda ilaç alması bilrikte 2 hafta tedavi olmasıda gerekebilir. en doğrusu bir jinekoloğa kadın hastaılkları bölümüne randevu alıp doktora şkayetlerinizi anlatıp muayene olmaktır.

    • 3

      erkadaşıma katılıyorum, vajinal kuruluk ilk sebep, sonra hastalıklar, ek olarak diyeceğim bilinç altın gergin kalıyorsa ilişkide kasların gevşeyemiyorsa böyle rahatsızlık yaşayabilirsin.

Bir cevap bırakın