eşimin vajinası çok küçük seks yaparken çok canı acıyor

Soru

selamlar, 6 aylık evliyim. herşeyi birlikte keşfediyoruz, ikimizde cinsel olarak bilgili değiliz. yaşayıp deneyip öğreniyoruz. yalnız sorunumuz eşimin vajinasını aşırı küçük yada dar olması. tabi belki benim penisimde biraz kalın. sürekli ilişkide kendini sıkıyor canı acıya acıya seks yapıyoruz. her seferinde soruyorum zevk alabildin mi diye, canım çok acıdı sen girip çıkartırken acıdan odaklanamadım hissedemedim diyor. zamanla genişler mi hep böylemi olacak, ne yapmamız lazım onunda rahatlamasını mutlu olmasını zevk almasını istiyorum. doktorluk bir durumumuz var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    vajina gerekli uyarımları sağladığında genişleyen bir organ. ön sevişmeyi kısa tutuyor olabilir misiniz ? ön sevişme sürenizi uzatın bir sonraki ilişkinizde ancak yine aynı sorunu yaşarsanız bu konuyu tam bilmiyorum vajinamus olabilir dediğim gibi tam bilmiyorum bu olayı diğer arkadaşlarımız net cevap verecektir. sorun devam ederse bir doktora danışmanız sizin için iyi olucaktır.

  2. 4

    küçük vajina muhabbeti bana biraz saçma geliyor gerekli uyaranlar olduğu zaman koca bebek çıkıyor ordan doğası gereği esnek bir yapı farklı korkuları vardır piskolojik olarak

  3. 3

    ilk sevgilimde benimde aynı durumlar olmuştu, sabırlı olmak ve kayganlaştırıcı krem kullanmak çok faydalı.

Bir cevap bırakın