penis kilidi kullanıp arkadan mast yapan varmi

Soru

21 yaşındayım kendimi pasif hissediyorum, hiç ilişkim olmadı, ciddi uzun soluklu birini bulmadan da birliktelik yaşamayı düşünmüyorum. yalnız cinsel isteğim çok fazla olduğunda kendimi tutamıyorum. mast yapmamak kendimi baskılamak için penis kilidi takıyorum, yine o kadar çok azgın oluyorum ki dayanamıyorum popomu parmaklayarak arkadan mast yapıyorum. boşalınca üzülüyorum yapmasaydım keşke diyorum. azınca yine dayanamıyorum yine yapıyorum. penis kilidi takıp anal tatmin olmak bana inanılmaz bir zevk veriyor. daha önce arkadaşımla eskorta gitmiştik, 2-3 defa ilişki yaşamıştım bayanla ama o bile anal tatmin zevki kadar bana zevk vermedi. hem yapmak istemiyorum hemde yapıyorum kendimi tutamıyorum, tüm bunları kabullenmeye karar verdim, şimdi penis kilidini sürekli takıyorum abartmadan bazen arkadan analdan mast yapıyorum. bir süre ciddi partnerim olana kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. bir zararı olur mu bilemiyorum ?

Cevaplar ( 8 )

  1. Ayy yok olmaz bende açıkcası uzun süredir senin gibiyim bir sissyin anadan aldığı zevki hiçbir şey vermez bu doğal bir şey biz çünkü erkekler için oyuncak olarak yaratıldık erkek değiliz hiçbir zaman da olamayız kız olduğumuzu kabul edip ona göre yaşamak bizi çok daha mutlu ediyor.

  2. sonuçta zevk meselesi sizinde tercihiniz böyle, hem zaten abartı bir ilişkinizde yok kendinizi bilerek hareket ediyosunuz bence olmsuz bir taraf yok. bu arada benimde penis kilidine ilgim var ancak sipariş vermek için güvenebileceğim bir yer bulamadım. tabi modelde de kararsızım internette çok çeşitleri var hangisi alsam hangisi rahattır iyidir bimiyorum. mesela siz nerden aldınız şekli flan nasıl kullanırken rahat ediyormusunuz ?

    • genelde plastik türü kilitler çok tercih ediliyor, farklı tasarımlar kimleri tasarımdan öteye aşırı konforsuz. sade modeller genelde en rahat olanları. metaller parlak ve güzel görünüyor ama çok kullanışsız üstelik çok ağır neredeyse penisi koparacak gibi oluyor 🙂

  3. Bence gayet güzel zevkli oluyor birde iç çamaşırı giyerek dene daha zevkli olur

  4. Anal deneyim yaşayın onlarla uğraşmayın sizde yani ne diyelim bol sanslar

  5. erkekleri birer birey kaybediyoruz hep gay olup çıkıyorlar 🙁 hadi zeks esnasında zevk için yapan erkekleri anlıyorum da tamamen anal tatmnie yönelen erkekler ne hayal ediyorlar bilmiyorum. haz bitince bir süre sonra tıkanıyorlar, geri dönüş yapmak isteselerde olmuyor pişmanlık fayda etmiyor. sırf azgınlık uçkur sevdasına olmadıık işler yapmaya ne gerek var ?

  6. Kilidi aç her şeyi özgür bırak. İçindeki dişi seni çağırıyor.

Bir cevap bırakın