penis kilidi kullanıp arkadan mast yapan varmi

Soru

21 yaşındayım kendimi pasif hissediyorum, hiç ilişkim olmadı, ciddi uzun soluklu birini bulmadan da birliktelik yaşamayı düşünmüyorum. yalnız cinsel isteğim çok fazla olduğunda kendimi tutamıyorum. mast yapmamak kendimi baskılamak için penis kilidi takıyorum, yine o kadar çok azgın oluyorum ki dayanamıyorum popomu parmaklayarak arkadan mast yapıyorum. boşalınca üzülüyorum yapmasaydım keşke diyorum. azınca yine dayanamıyorum yine yapıyorum. penis kilidi takıp anal tatmin olmak bana inanılmaz bir zevk veriyor. daha önce arkadaşımla eskorta gitmiştik, 2-3 defa ilişki yaşamıştım bayanla ama o bile anal tatmin zevki kadar bana zevk vermedi. hem yapmak istemiyorum hemde yapıyorum kendimi tutamıyorum, tüm bunları kabullenmeye karar verdim, şimdi penis kilidini sürekli takıyorum abartmadan bazen arkadan analdan mast yapıyorum. bir süre ciddi partnerim olana kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. bir zararı olur mu bilemiyorum ?

Cevaplar ( 11 )

 1. Ayy yok olmaz bende açıkcası uzun süredir senin gibiyim bir sissyin anadan aldığı zevki hiçbir şey vermez bu doğal bir şey biz çünkü erkekler için oyuncak olarak yaratıldık erkek değiliz hiçbir zaman da olamayız kız olduğumuzu kabul edip ona göre yaşamak bizi çok daha mutlu ediyor.

 2. sonuçta zevk meselesi sizinde tercihiniz böyle, hem zaten abartı bir ilişkinizde yok kendinizi bilerek hareket ediyosunuz bence olmsuz bir taraf yok. bu arada benimde penis kilidine ilgim var ancak sipariş vermek için güvenebileceğim bir yer bulamadım. tabi modelde de kararsızım internette çok çeşitleri var hangisi alsam hangisi rahattır iyidir bimiyorum. mesela siz nerden aldınız şekli flan nasıl kullanırken rahat ediyormusunuz ?

  • genelde plastik türü kilitler çok tercih ediliyor, farklı tasarımlar kimleri tasarımdan öteye aşırı konforsuz. sade modeller genelde en rahat olanları. metaller parlak ve güzel görünüyor ama çok kullanışsız üstelik çok ağır neredeyse penisi koparacak gibi oluyor 🙂

 3. Bence gayet güzel zevkli oluyor birde iç çamaşırı giyerek dene daha zevkli olur

 4. Anal deneyim yaşayın onlarla uğraşmayın sizde yani ne diyelim bol sanslar

 5. erkekleri birer birey kaybediyoruz hep gay olup çıkıyorlar 🙁 hadi zeks esnasında zevk için yapan erkekleri anlıyorum da tamamen anal tatmnie yönelen erkekler ne hayal ediyorlar bilmiyorum. haz bitince bir süre sonra tıkanıyorlar, geri dönüş yapmak isteselerde olmuyor pişmanlık fayda etmiyor. sırf azgınlık uçkur sevdasına olmadıık işler yapmaya ne gerek var ?

 6. Kilidi aç her şeyi özgür bırak. İçindeki dişi seni çağırıyor.

 7. mrb, ben kendimi anal yoldan dildo ile tatmin ediyorum. bazen sissygasm yapıyorum, bunu daha zevkli hale getirmek için penis kilidi almak istiyorum. fakat penisimi küçültmesini istemiyorum, devamlı takmak istemiyorum, o yüzden sadece mastürbasyon sırasında takmayı düşünüyorum. sizce penisimi kalıcı olarak küçültür mü ? kimisi uzun kullanımda olur, kısa süreli kullanımda ara sıra takmayla olmaz demiş ? sadece fantezilerde kullansam küçülmez mi ?

  • senin durumunda arada sırada fantazien fantaziye takmakla küçülme olmaz, küçülme olayı sürekli kullanan kişiler için geçerli. takarsın fantazini yaşar tatmin olursun çıkartırsın, istersen çıkarma 3-5 saat takılı kalsın öyle gezmeye git hiç bir zararı olmaz küçülmez. ki zaten kilidin takılı olması hoşuna gidiyor. o küçülenler neredeyse sadece temizlik için arada çıkaranlar, sürekli gece gündüz takılı kullanan kişiler için. bu arada kilit takmakla penis küçülmez ama anal tatmin prostat uyarımı falan yaparken anüste genişleme bollaşma olabilir buda ek bilgi olarak aklında bulunsun. hadi iyi eğlenceler.

  • benim kız arkadaşım bana plastik bekaret kafesi giydirdi. büyük bir kafes olmasına rağmen halkası tam testislerin altından testisleri topluyor haliyle. 2 saat falan durdu bi baktım testisler kızarmış biraz hemen çıkardım. ağrı olmadı ama tuhaf bir his oldu şimdi geçti o da bu doğurganlığa etki eder mi hocam çok endişelendim bu konuda hatta penisin üst gövdesinde de nokta kadar yer takarken sıkışmış küçük bir kan toplanmış o geçer diye umut ediyorum. kısırlığa sebep olur mu bu oysa çocukken top oynarken o bölgeye çok top geldiği de oldu 🙂 ama bir şey olmadı sizce kısırlık yapar mı bu kadar kısa süre durması

Bir cevap bırakın