bi erkek nasıl rahatlatılır cinsel masaj teknikleri

Soru

selam, eşim son zamanlarda çok stresli, sebebi işi. fantazi bile yaparken gergin sinirli oluyor. bende onun için rahatlayabileceği sakinleştirici bir yandan da cinsel olarak doyuma ulaşabileceği bir şeyler yapmak istiyorum. aklıma cinsel masaj gibi bir şeyler yapmak geliyor. acaba bir erkeği en güzel nasıl rahatlatabiliriz, sonunda onu mutlu edecek seksüel fantazi ve masaj karışımı yapmak istiyorum. dikkat etmem gereken püf noktaları nelerdir, bildiğiniz teknikler varsa yazar mısınız ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  Kadını doyuma ulaltırana kadar dayanmalı doyurmaktan kastım içine girince kadın orgazma ulaşmadan boşalma lı

 2. 6

  Kiyafetinin uzedinden onu okşamaniz falan kalcaniizi ona dokndurmaniz yataga uzandirip ustune çıkıp soyunmasan uygulamanız bence etkiler

 3. 5

  ben verilen iki cevabıda anlamadım. mesaj yazan kadın, kadım doyuma ulaşmalı demiş, bir diğeride kıyafet filan demiş. benim nacizane teklifim radikal bir değişik birşey. örneğin altınıza müthiş seksi birşey, onun üstüne paspal bir eşofman gibi. uygun bir zamanda, gel senin ifadeni alayım tarzında bir kaba tabirle escort girişi ile kocanızı tahrik edip aklını alarak, oral v. s ile başlayıp, netten nuru masajı izleyebilirsiniz, nuru masajına benzer hareketlerle devam edebilirsiniz. ritmi sabit tutun, orgazm noktasına gelmeye yakın durun hareket değiştirin, mega eraksiyona, bunu sesten kasılmadan anlarsınız, o şekilde eşinizi rahatlatabilirsiniz. hem cinsel hem mental işe yarar.

 4. 4

  Bence öncelikle duşu beraber alıp daha sonrasın da çeşitli masaj kremleri ile masaj yapabilirsiniz

 5. 1

  Emin Ol Hocam İnancın Olsun ki biz erkeklere hiç fark etmiyor Aha küçük bi meme bilem görsek yeterli O Yüzden hocama söylim sen hiç dert etme Onun poposuna parmak bilem atsan yeterlidir. Saygılar.

Bir cevap bırakın